хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Черновецький зробив платним вхід на... кладовища

Голова Київської міської державної адміністрації, Київській міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ підписав розпорядження, згідно з яким у Києві введено платний вхід на міські кладовища.Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні журналістам заступник голови КМДА Віталій ЖУРАВСЬКИЙ, коментуючи інформацію про дзвінки від киян, які заявляють, що від них вимагали гроші за вхід на кладовище.«Встановили платний вхід. Я можу фіксувати це», - сказав В.ЖУРАВСЬКИЙ. Він сказав, що зараз не може назвати точну ціну за вхід на цвинтарі. «Там по різних кладовищах різна ціна. Але ціна встановлена», - сказав В.ЖУРАВСЬКИЙ.На уточнююче запитання, керуючись чим введено плату за вхід адміністраціями кладовищ, і чи це є  розпорядженням мерії, яке вже підписав Київський міський голова, В.ЖУРАВСЬКИЙ відповів: «Так».  УНІАН.
13

Коментарі

127.01.09, 16:17

Идиотизм....

    227.01.09, 16:18

    Уже было

      Гість: Dudge

      327.01.09, 16:18

      Да и еще соблюдай закон: "Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і ре публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації УНІАН, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з боку УНІАН".

        427.01.09, 16:19Відповідь на 3 від Гість: Dudge

        не хвилюйся за мене

          Гість: Dudge

          527.01.09, 16:19Відповідь на 4 від Тарас Токар

          Я не за тебя волнуюсь...

            627.01.09, 16:24

            Залишилося ще біля кладовищ відкрити магазини і продавати приладдя сатаністам для обрядів ....

              727.01.09, 17:01

              А за вихід побор на зробили? А мож за могили абонплати зроблять, а потім: "акція, у нас знижки...." чи "оптом дешевше..." Я коли бачу отого київського муділу, весь час бере підсвідомий стах, щоб він щось не сморозив на камеру, позор на весь світ, під коксом чувак "керує". Хоча на виборах вболівав за нього на зло тодійшній ініціативі перевиборів. Кияни вибрали то щовибрали, і підтвердили. Тепер чекайте чергових виборів, можливо всі помилились.

                827.01.09, 17:05Відповідь на 4 від Тарас Токар

                ))) да просто так)) статья-то действительно аналогична))

                  Гість: igorivanich

                  928.01.09, 10:03

                  Слов нет...