Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

100 років УЦР!



100 ро
ків тому, 4 (17 за новим стилем) березня 1917 року, було створено Українську Центральну Раду.
8

Коментарі

117.03.17, 11:35

Хай живе вільна Україна!!!

    217.03.17, 11:55

    Так, як головою Ради був М.Грушевський, то хочу прцитувати його віщі слова : Біда України в тому, що вона нікому не потрібна"((

      318.03.17, 08:28Відповідь на 2 від Myroslava24

      Так, як головою Ради був М.Грушевський, то хочу прцитувати його віщі слова : Біда України в тому, що вона нікому не потрібна"((Цитата неточна....
      Біда України у тому, що нею керують люди,
      яким ця Україна НЕ ПОТРІБНА...
      \100 років тому – Михайло Грушевський\
      ---
      І ще цитата тих часів:
      Коли я ознайомився з партіями марксистів,
      соціалістів, лібералів та демократів –
      то за спинами КОЖНОЇ з тих партій я побачив
      ...ХИТРИЙ ПИСОК ЖИДА!
      \Іван Франко\
      ---
      І нічого з тих часів НЕ змінилось...

        418.03.17, 12:38Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

        ОЦЕ ТОЧНО! Ідея комунізму-соціалізму була видумана для нищення слов'янських народів. Що і є до сьогодні ОСНОВНОЮ метою масонів. Ф.Енгельс писав (далі мовою оригіналу)-"Панславянские народы это мусор истории и наша (масонов) первейшая задача стереть их с лица Европы" На Росії в керівництві 100 000 масонів , в Україні також масони правили державою (до майдану)- Л.Кравчук, Л.Кучма, М.Азаров, Д.Табачник В.Пустовойтенко, Л.Деркач, О.Кузьмук, С.Куніцин, С.Піскун та інші виродки , до речі в одному з ними "Ордені SS" є і Й.Кобзон (Думський РФії) . Потрібно для відродження України ЗНИЩИТИ масонство і поставити на керування державою українців які УЖЕ проявили себе своєю чесністю та самовідданістю в боротьбі з ворогом як зовнішнім так і внутрішнім.