Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

На бронетанковых заводах рабочих отправляют в отпуск за свой сче

На бронетанкових заводах робочих відправляють у відпустку за свій рахунок - немає грошей
ЕКОНОМІКА | СР, 2016-11-23 19:05
Версія для печатіВерсія для друку
За словами глави концерну "Укроборонпром", в зв'язку з недофінансуванням доводиться зупиняти підприємства.
У сфері відповідальності Укроборонпрому знаходяться 105 підприємств, 56 з них - прибуткові, шість готуються до ліквідації. Про це повідомив на засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони глава концерну Роман Романов, передає ЛігаБізнесІнформ.
Романов зазначив, що Міністерство оборони досі не отримало достатнього фінансування, в тому числі на замовлення Укроборонпрому.
«У листопаді близько 500 осіб з Житомирського бронетанкового заводу ми змушені відправити у неоплачувану відпустку. Львівський бронетанковий завод - 150 осіб », - сказав він.
Романов підкреслив, що в зв'язку з недофінансуванням доводиться зупиняти підприємства
15

Коментарі

127.11.16, 10:39

Ого!

    227.11.16, 21:01

    На всіх напрямках, крім лінії фронту один саботаж на користь кремлядів. Це ж ДЕРЖАВНА ЗРАДА!!!

      анонім

      327.11.16, 22:35Відповідь на 2 від Alter ego*

      це ж державна зрада!!! это не новость.

        427.11.16, 23:24Відповідь на 2 від Alter ego*

        Критикувати нинінню владу можуть тільки пропутінські агенти! (Десь так казав Кролик Сеня).

          527.11.16, 23:46Відповідь на 4 від Skif 002

          Критикувати нинінню владу можуть тільки пропутінські агенти! (Десь так казав Кролик Сеня). Мерсі за компліман.

            627.11.16, 23:55Відповідь на 4 від Skif 002

            Мабуть тільки один ліліПутик не в курсі, що моя любоФ до нього така сильна, що ТОЧНО вдушила б його в обіймах.

              728.11.16, 00:33Відповідь на 6 від Alter ego*

              Мабуть тільки один ліліПутик не в курсі, що моя любоФ до нього така сильна, що ТОЧНО вдушила б його в обіймах.У Вас дуже багато конкуренток і конкурентів!

                828.11.16, 02:43Відповідь на 7 від Skif 002

                Мабуть тільки один ліліПутик не в курсі, що моя любоФ до нього така сильна, що ТОЧНО вдушила б його в обіймах.У Вас дуже багато конкуренток і конкурентів!Це добре! Може комусь і вдасться?

                  928.11.16, 08:44Відповідь на 8 від Alter ego*

                  Мабуть тільки один ліліПутик не в курсі, що моя любоФ до нього така сильна, що ТОЧНО вдушила б його в обіймах.У Вас дуже багато конкуренток і конкурентів!Це добре! Може комусь і вдасться?

                    1028.11.16, 12:22

                    Матерь БОЖЬЯ... что же это делается у нас в Украине...??? Доставайте сволочи из своих обшоров деньги и поднимайте Украину или убирайтесь нахрен...!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна