Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

І справді!

11

Коментарі

116.10.16, 12:43

    216.10.16, 12:43

      316.10.16, 17:33

      З чого тут ржати? Імпічмент потрібно Вальцманові оголошувати, бо якщо попередню революцію замовляв Зраїль, то на цей раз мац-ква.

        416.10.16, 20:56

        Двозначна ситуація.

          517.10.16, 08:57

          100 грамів ФРОНТОВОГО ТРОТІЛА замінить 100 бруківок!

            617.10.16, 09:01Відповідь на 3 від Alter ego*

            З чого тут ржати? Імпічмент потрібно Вальцманові оголошувати, бо якщо попередню революцію замовляв Зраїль, то на цей раз мац-ква.Не розумію, НАВІЩО Москві СКИДАТИ Путінського ставленика Пецю?
            Навпаки, вона ретельно підтримує його! - поки він ВИКОНУЄ ЇЇ НАКАЗИ!
            Ну а коли, не дай боже, ЗІРВЕТЬСЯ з ЦЕПІ - тоді можна й пристрелити

              717.10.16, 21:34Відповідь на 6 від Богдан Ляшко

              З чого тут ржати? Імпічмент потрібно Вальцманові оголошувати, бо якщо попередню революцію замовляв Зраїль, то на цей раз мац-ква.Не розумію, НАВІЩО Москві СКИДАТИ Путінського ставленика Пецю?
              Навпаки, вона ретельно підтримує його! - поки він ВИКОНУЄ ЇЇ НАКАЗИ!
              Ну а коли, не дай боже, ЗІРВЕТЬСЯ з ЦЕПІ - тоді можна й пристрелити
              Це ваша думка. Я вважаю, що Пудлєр настирливо хоче бачити на його місці свого кума - Медвед-чука.

                817.10.16, 22:39Відповідь на 7 від Alter ego*

                З чого тут ржати? Імпічмент потрібно Вальцманові оголошувати, бо якщо попередню революцію замовляв Зраїль, то на цей раз мац-ква.Не розумію, НАВІЩО Москві СКИДАТИ Путінського ставленика Пецю?
                Навпаки, вона ретельно підтримує його! - поки він ВИКОНУЄ ЇЇ НАКАЗИ!
                Ну а коли, не дай боже, ЗІРВЕТЬСЯ з ЦЕПІ - тоді можна й пристрелити
                Це ваша думка. Я вважаю, що Пудлєр настирливо хоче бачити на його місці свого кума - Медвед-чука.
                Медведчук тут явно НЕ пройде по рейтингу...
                Хоча... урці проФФеСору Ялинковичу саме він зробив Проходящий Рейтинг...

                  917.10.16, 23:33Відповідь на 8 від Богдан Ляшко

                  Докажіть це шизоїду Пуйлу! Воно його тиче ще із першої і другої спроби початку війни з Україною і, чесно кажучи, у мене все здригнулось всередині, коли на вулицях Донецька в 2013-му знову з'явились білборди вурдалаки медвед-чука. Весь час стверджувала - буде війна!