хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Хто ще їх підтримає?

4

Коментарі

11.10.16, 18:11

Господи ! Навіщо вона зробила ту пластичну операцію?! Вона після неї стала ще більше схожа на мою Юлію Володимирівну! І Марію Цвигун, одночасно!

    21.10.16, 18:13

    І Юля з Азаровим зовнішньо такі схожі! Як я цього раніше не помічала......

      31.10.16, 20:38Відповідь на 2 від Lzarichna

      Мова йде навіть не про зовнішність...

        42.10.16, 01:02Відповідь на 2 від Lzarichna

        І Юля з Азаровим зовнішньо такі схожі! Як я цього раніше не помічала......Єврейська кров дається в знаки...
        Але Пахло сказав це щоб обіср@ти ідею, яку виношує сам зі своєю бандою для традиційного реваншу. Всі революції хороші, погано, що їх результатами, як правило, скористовуються покидьки.

          52.10.16, 01:04Відповідь на 1 від Lzarichna

          Господи ! Навіщо вона зробила ту пластичну операцію?! Вона після неї стала ще більше схожа на мою Юлію Володимирівну! І Марію Цвигун, одночасно!Всі, хто має великі гроші і хоче виглядіти молодше, той і вдається до таких операцій.

            62.10.16, 08:56Відповідь на 4 від Alter ego*

            І Юля з Азаровим зовнішньо такі схожі! Як я цього раніше не помічала......Єврейська кров дається в знаки...
            Але Пахло сказав це щоб обіср@ти ідею, яку виношує сам зі своєю бандою для традиційного реваншу. Всі революції хороші, погано, що їх результатами, як правило, скористовуються покидьки.
            Пан сам чув? Чи козак " Бабай" доніс?

              72.10.16, 08:57Відповідь на 3 від Мольфар

              Мова йде навіть не про зовнішність... Це - само собою зрозуміло, бо обоє обожнюють Володимира Володимировича.

                82.10.16, 09:00Відповідь на 5 від Alter ego*

                Господи ! Навіщо вона зробила ту пластичну операцію?! Вона після неї стала ще більше схожа на мою Юлію Володимирівну! І Марію Цвигун, одночасно!Всі, хто має великі гроші і хоче виглядіти молодше, той і вдається до таких операцій. Що поробиш . Ольга Аросєва розумно сказала:"Молодость дается всем. Старость даруется избранным"

                  92.10.16, 10:19

                  ***Хто ще їх підтримає?***
                  Якщо покажеш це фото юзеру **бандерівець**...- він буде щасливим!

                    102.10.16, 10:24Відповідь на 4 від Alter ego*

                    І Юля з Азаровим зовнішньо такі схожі! Як я цього раніше не помічала......Єврейська кров дається в знаки...
                    Але Пахло сказав це щоб обіср@ти ідею, яку виношує сам зі своєю бандою для традиційного реваншу. Всі революції хороші, погано, що їх результатами, як правило, скористовуються покидьки.
                    http://video.i.ua/user/295100/51651/433074/ = ИТОГИ ВСЕХ РЕВОЛЮЦИЙ - ОДИНАКОВЫ... Мой Трейлер к кино "ВЫЧИСЛИТЕЛЬ"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна