хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Чим відрізняється "русский" від "росиянина"?

Запитання до мовознавців. Давайте дамо відповідь на це запитання шляхом конструктивного діалогу.
16

Коментарі

112.12.08, 11:27

Тарас Токар - русским быть не может..

    212.12.08, 11:29Відповідь на 1 від Rэst

    Якраз може, бо живе на землі, яка раніше називалася Київською Руссю.

      312.12.08, 11:34Відповідь на 2 від Тарас Токар

      може, б назвати тоді русич? чи русин

        412.12.08, 11:35Відповідь на 3 від TatianaR

        може, б назвати тоді русич? чи русин

          512.12.08, 11:39Відповідь на 2 від Тарас Токар

          Взагалі-то, означення "русский" придумала Катерина ІІ, вона, як не росіянка, так називала русичів - прикметником, а не іменником, самі росіяни зараз кличуть себе "россиянин" ( у всякому разі, намагаються це робити). Згадаємо Газманова і його хіт: "Россияне, россияне..." і т.п. і т.д.

            612.12.08, 11:40Відповідь на 5 від TatianaR

            от і я кажу, що мене можна назвати "русским", але не "росиянином".

              712.12.08, 11:44Відповідь на 6 від Тарас Токар

              ну, загалом можна.

                Гість: Amicus

                812.12.08, 11:46

                многим... у меня друг был в армии, Серега, класный парень, отличный друг. Вот он мне разказывал... как то перед армией, пошол на сельскую дискотеку. девченку зацепил, хочется потра**ся, а где? Места нет, ну думаю поведу к кому то в баню. У нас в каждом дворе баня! Ну к молдодым не пойду, вдруг попалят... пошли мыц с ней на край села, там дет с бабкой, верно спят в такой час. зашли в баню, а там.......2 бади браги!!!!!!! Я знач девку выгнал, сам к бате, давай брагу носить.... я и спрашиваю - Серега, а нельзя было с девкой мол управится, а потом к бате... он сделал глазища круглые и криком - ну хахол ты дурак! На хер мне девка? если есть две бади браги!... и это в 18 лет... и вот парадокс, все русские его поддержали... пример как бы и может не удачный, но было такое..

                  Гість: V-K

                  912.12.08, 11:51Відповідь на 8 від Гість: Amicus

                  многим... у меня друг был в армии, Серега, класный парень, отличный друг. Вот он мне разказывал... как то перед армией, пошол на сельскую дискотеку. девченку зацепил, хочется потра**ся, а где? Места нет, ну думаю поведу к кому то в баню. У нас в каждом дворе баня! Ну к молдодым не пойду, вдруг попалят... пошли мыц с ней на край села, там дет с бабкой, верно спят в такой час. зашли в баню, а там.......2 бади браги!!!!!!! Я знач девку выгнал, сам к бате, давай брагу носить.... я и спрашиваю - Серега, а нельзя было с девкой мол управится, а потом к бате... он сделал глазища круглые и криком - ну хахол ты дурак! На хер мне девка? если есть две бади браги!... и это в 18 лет... и вот парадокс, все русские его поддержали... пример как бы и может не удачный, но было такое.. насмешил

                    Гість: Amicus

                    1012.12.08, 11:54Відповідь на 9 від Гість: V-K

                    так чесное слово!!!!!!!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна