хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Мудрий виступ Сороса про НАТО і Україну

Вступ України та Грузії до НАТО не гарантує посилення безпеки цих країн, вважає фінансист Джордж Сорос.

"Ідея про те, що вступ до НАТО гарантує Україні й Грузії безпеку, є дурістю", - сказав Сорос, виступаючи на XIII міжнародному форумі Відкритого Товариства, що пройшов у четвер у Талліні, повідомляє РІА "Новости".

За словами фінансиста, неможливо представити, що Захід може розпочати війну, захищаючи територію цих країн.

Сорос повідомив, що нещодавно розмовляв із президентом України Віктором Ющенком, який запитав його, як можна почуватися в безпеці без НАТО.

"Чому ви вважаєте, що зможете отримати безпеку від НАТО?", - відповів фінансист президенту.

Сорос упевнений, що безпека можлива тільки тоді, коли Росія стане частиною міжнародного співтовариства, де поважають закони.

"Ми повинні працювати в ім'я зміцнення верховенства законів і гарантії того, що Росія захоче стати частиною цього процесу. Це єдиний шлях до безпеки", - підкреслив Сорос.

Коментуючи вплив економічної кризи на Росію, він зазначив, що криза торкнеться більшою мірою багатих людей, власників представлених на біржі компаній і меншою мірою тих, чиї доходи формуються з коштів держбюджету.

Водночас Сорос зазначив, що у зв'язку з падінням цін на нафту, російська влада втрачає одне з джерел підйому народного добробуту, що може призвести до спокуси знайти якогось зовнішнього ворога, щоб знову згуртувати народ навколо влади.

Як відомо, Грузія й Україна домагаються приєднання до ПДЧ у НАТО, однак на самміті альянсу навесні цього року в Бухаресті їм було відмовлено в цьому, а розгляд цього питання перенесено на грудень. Одним із головних супротивників приєднання України та Грузії до ПДЧ у НАТО є Росія.

УП
20

Коментарі

17.11.08, 16:33

Це дуже приемно, що Сорос так добре володие украинською

    Гість: братЧортомлик

    27.11.08, 16:49

    а ось мені один спекулянт казав : "Бля, а що такое? " тільки дарма бо поруч не було нікого з РІА "НОВОСТИ"

      37.11.08, 17:07

      а я считаю что Украине НАТО обеспечит безопасность(если мы вступим в НАТО)видь это основное значение блока,в противном случаи НАТО прикратит сущиствование

        47.11.08, 17:36

        А в чому полягає мудрість Сороса?

          57.11.08, 17:48Відповідь на 4 від Silver_euro

          А в чому полягає мудрість Сороса?В том что НАТО открыто не пойдет на Россию в случае конфликта Украины с Россией.

            67.11.08, 18:04Відповідь на 5 від Толстенный Р

            А в чому полягає мудрість Сороса?В том что НАТО открыто не пойдет на Россию в случае конфликта Украины с Россией.Ясно. То есть все те, кто это знал и без Сороса - тоже мудрецы?

              77.11.08, 18:05Відповідь на 6 від Silver_euro

              ну да

                87.11.08, 18:58

                В 84-86г. Я проходил службу в ГДР(Германии). Их культура и цивилизованость были настоящими У нас грязное варварство. Я за НАТО, за цивилизацию!!!

                  97.11.08, 19:12Відповідь на 8 від paskvale

                  и какая между ними связь?

                    107.11.08, 19:20Відповідь на 9 від Q2

                    и какая между ними связь? Точно.
                    Давно тебя не было. Кто на аватарке?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна