хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Запрошуємо до обговорення нагальних тем

Вчора  учасник нашого товариства Хмара запропонував для обговорення  тему, що стосується мовного суржика. Вона зачепила серця й думки багатьох (235 і більше коментарів за добу, це не абищо!!!!)....

Тому на  україномовному форумі  Тараса Токара впроваджено тему "Суржик".

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до обговорення цієї  та багатьох інших цікавих тем.

http://tarastokar.uaforums.net/

 

Заходьте на форум, приєднуйтесь до обговорень, запрошуйте своїх друзів!!!

19

Коментарі

16.11.08, 09:42

Нут уж.. лучше вы к нам..

    26.11.08, 10:14

    "зачепила серця й думки багатьох "

    Ну я лично там просто флудил. Хмара предлагал говорить с казахами по-английски. Ну и с россиянами, наверное, тоже В то время. как всем известно, что наиболее распространенный язык на планете - китайский.
    Представляю, был бы я хорош, придя устраиваться на работу в громадный филиал российского банка в Киеве и разговаривая виключно англiйською мовою

      Гість: братЧортомлик

      36.11.08, 10:23

      загальне питання для загальної стрічки на форуме СУКШНО

        анонім

        46.11.08, 10:26

        невже в українській мові нема слова "крОвать" ? та погортайте серйозні українські словники, знайдете там і гОрод, і тУча, напевно і крОвать...

          56.11.08, 10:54Відповідь на 4 від анонім

          невже в українській мові нема слова "крОвать" ? та погортайте серйозні українські словники, знайдете там і гОрод, і тУча, напевно і крОвать...Щойно я подивилася у академічний російсько-український словник: рос. слово кровать перекладається, як ліжко (однозначно), а в Броварах кажуть саме крОвать - з наголосом на О, може, Ви вважаєте, що це правильно, та мені здається, що це саме суржик

            66.11.08, 11:04

              76.11.08, 11:50Відповідь на 5 від TatianaR

              невже в українській мові нема слова "крОвать" ? та погортайте серйозні українські словники, знайдете там і гОрод, і тУча, напевно і крОвать...Щойно я подивилася у академічний російсько-український словник: рос. слово кровать перекладається, як ліжко (однозначно), а в Броварах кажуть саме крОвать - з наголосом на О, може, Ви вважаєте, що це правильно, та мені здається, що це саме суржикМоже в Броварах це місцевий діалект?

                86.11.08, 12:06

                Взагалі-то я не вважаю, що тема "Суржик" багато кого зачепила. Просто декого у жовто-блактному вбранні образило те, що люди не признали в ньому Царя і Бога і спілкувались при ньому своєю рідною мовою (нехай навіть і суржиком). Тема того не варта.

                  96.11.08, 12:13Відповідь на 7 від Silver_euro


                  невже в українській мові нема слова "крОвать" ? та погортайте серйозні українські словники, знайдете там і гОрод, і тУча, напевно і крОвать...Щойно я подивилася у академічний російсько-український словник: рос. слово кровать перекладається, як ліжко (однозначно), а в Броварах кажуть саме крОвать - з наголосом на О, може, Ви вважаєте, що це правильно, та мені здається, що це саме суржик
                  Може в Броварах це місцевий діалект?
                  Так-так - діалект

                    106.11.08, 12:17Відповідь на 8 від Silver_euro

                    Взагалі-то я не вважаю, що тема "Суржик" багато кого зачепила. Просто декого у жовто-блактному вбранні образило те, що люди не признали в ньому Царя і Бога і спілкувались при ньому своєю рідною мовою (нехай навіть і суржиком). Тема того не варта. Звичайно оці перекручені русько-украйонські слова й різні там сленгові заморочки вносять у спілкування певну іронію, проте людям, що вважають себе освіченими, варто було б слідкувати за своєю мовою... трохи читати, час від часу гортати словники, збагачувати словарний запас...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна