хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Опалювальний сезон - 2008

За повідомленням УНІАН - http://www.unian.net/ukr/news/news-279527.html, в Україні з завтрашнього дня почне холодати.

Але, як стає відомо з опитування, яке проводиться активістом «Майдану» Тарасом Токарем на Вільному форумі http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1224134360&first=1224511701&last=1224495475 , опалювальний сезон ще не розпочався у ряді міст України.

Долучайтеся до опитування. Інформуйте громадськість про початок опалювального сезону у Вашому місті. Коментарі на форумі Майдану по цій темі можна робити без реєстрації.


"Майдан".
14

Коментарі

анонім

120.10.08, 19:01

Тернопіль точно досі мерзне, а вже дві останні ночі були заморозки.

    Гість: Тллстый Р

    220.10.08, 19:57Відповідь на 1 від анонім

    Тернопіль точно досі мерзне, а вже дві останні ночі були заморозки. Можете дальше гнать на Россию.

      анонім

      320.10.08, 20:11Відповідь на 2 від Гість: Тллстый Р

      Тернопіль точно досі мерзне, а вже дві останні ночі були заморозки. Можете дальше гнать на Россию. та ти навіть не згадаєш коли я востаннє проти росії виступав

        Гість: Тллстый Р

        420.10.08, 20:15Відповідь на 3 від анонім

        Тернопіль точно досі мерзне, а вже дві останні ночі були заморозки. Можете дальше гнать на Россию. та ти навіть не згадаєш коли я востаннє проти росії виступавЕсли так, тогда будет тебе тепло через пару дней.

          анонім

          520.10.08, 20:44Відповідь на 4 від Гість: Тллстый Р



          Тернопіль точно досі мерзне, а вже дві останні ночі були заморозки. Можете дальше гнать на Россию.
          та ти навіть не згадаєш коли я востаннє проти росії виступав
          Если так, тогда будет тебе тепло через пару дней.
          буде тепло , але твоя Росія тут ні до чого

            Гість: Тллстый Р

            620.10.08, 22:10Відповідь на 5 від анонім



            Тернопіль точно досі мерзне, а вже дві останні ночі були заморозки. Можете дальше гнать на Россию.
            та ти навіть не згадаєш коли я востаннє проти росії виступав
            Если так, тогда будет тебе тепло через пару дней.
            буде тепло, але твоя Росія тут ні до чого
            Якшо ні дочого то купляй газ у Європы втридорога.

              анонім

              720.10.08, 22:30Відповідь на 6 від Гість: Тллстый Р







              Тернопіль точно досі мерзне, а вже дві останні ночі були заморозки. Можете дальше гнать на Россию.
              та ти навіть не згадаєш коли я востаннє проти росії виступав
              Если так, тогда будет тебе тепло через пару дней.
              буде тепло, але твоя Росія тут ні до чого
              Якшо ні дочого то купляй газ у Європы втридорога.
              мова не про газ, а про затримку включення опалення ... ще не факт, що в тернопільських трубах російський газ

                Гість: alex_b

                821.10.08, 14:06

                что на фоне холодной действительности из голов людей начинает потихоньку выветриваться фигня на тему: УПА герої, Бендера чемпион .... ?

                Благо я летом херней не страдал и теперь у меня отопительный сезон начинаеться / заканчиваеться когда я того захочу))

                  921.10.08, 14:06Відповідь на 1 від анонім

                  Давайте повідомлення на Майдан. Будемо тиснути на вашу місцеву владу.

                    анонім

                    1021.10.08, 15:04Відповідь на 8 від Гість: alex_b

                    что на фоне холодной действительности из голов людей начинает потихоньку выветриваться фигня на тему: УПА герої, Бендера чемпион...

                    холод ще більше наближає нас до УПА

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна