хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Колишніх Кернесів не буває

Пилипишин, Омельченко, Супруненко… Мером Дніпропетровська може стати Вілкул. А Харкова – Кернес… В общим, здравствуй поколєніє нове, незап’ятнане, романтичне…

Особливо мене харківський “висуванець-засуванець” злить чомусь. Мабуть тому, що я недавно Ломброзо читав… “Типы преступников»…

Я якраз у харків’ян хотів запитати: чому Кернеса досі публічно не б’ють на площаді? - А він, оказується, вже пошти мер…

Почитав його біографію. Всю жизнь як не крав щось, то готовився… Змалечку… Тепер знову лідер громадської думки. Я розумію, що мати в нових друзях Ігоря Валерійовича це круто, але ж не індульгенція…

А якщо серйозно, то я не розумію, як людина, яка 1. Щиро й публічно радувалася обливанням зеленкою і побиттям опозиції… 2. Розпоряджалася збити пам’ятну доску Шевельову з харківського будинку… 3. Брала участь у особистих розправах над харківськими майданівцями… 4. До останнього уберігала Януковича… - може претендувати на те, щоб повернутися у політику???

Країна очищається вже більш як два роки. І ціна такого очищення дуже висока. Але вона нівелюється, коли “кернеси” приходять до влади… Цих людей не повинно бути там. Вони не заслуговують на спокуту… Бувших “кернесів” не буває, вони одні й ті ж завжди… Кернес – той самий “Моторола”, тільки не у “Адідасі”, а у “Дольче&Габбана”… Суті справи це не змінює…

14

Коментарі

130.09.15, 20:13

Поговоримо про це, коли Гепа буде і далі після виборів " нагыбать Харькав" на посаді мера, а Вілкул керуватиме Дніпром.

    230.09.15, 20:18Відповідь на 1 від Ми Ла

    тоді буде пізно
    а нині може хтось задумається, біля чийого прізвища галочку ставить

      330.09.15, 20:22Відповідь на 2 від Міс Марпл

      тоді буде пізно
      а нині може хтось задумається, біля чийого прізвища галочку ставить
      Хто задумається? Ти бачила, як на каналі дорогого І.В.
      Вілкула рекламують? Вгепані гроші треба відмивати, а з теперішніми злиднями для геп і вілкуліа- це просто клондайк.

        430.09.15, 20:31

        взагалі дивуюсь як ті оборотні прилаштувались...тра їх пролюструвати в першу чергу....

          530.09.15, 20:33Відповідь на 3 від Ми Ла

          тоді буде пізно
          а нині може хтось задумається, біля чийого прізвища галочку ставить
          Хто задумається? Ти бачила, як на каналі дорогого І.В.
          Вілкула рекламують? Вгепані гроші треба відмивати, а з теперішніми злиднями для геп і вілкуліа- це просто клондайк.
          гроші проплачені - от і рекламують

            630.09.15, 20:33Відповідь на 4 від Недурка

              730.09.15, 21:14Відповідь на 1 від Ми Ла

              Поговоримо про це, коли Гепа буде і далі після виборів " нагыбать Харькав" на посаді мера, а Вілкул керуватиме Дніпром.А от їм всім

                830.09.15, 21:35Відповідь на 7 від Verewolf

                Поговоримо про це, коли Гепа буде і далі після виборів " нагыбать Харькав" на посаді мера, а Вілкул керуватиме Дніпром.А от їм всім Твої слова та Богу в вуха!

                  930.09.15, 22:07

                  Суд Лінча

                    1030.09.15, 22:53

                    Втопити у сортірі Кернеса.
                    Гепа ...
                    Сіноніми:
                    гепа, срака, сраця, сідниця, гапка, гепака, паністара, сидня, нивелиця, нівелиця, репа, гузиця, гузниця, гузно, огузка

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна