хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Незрозумів

П.Порошенко попросив КС скасувати позбавлення В.Януковича звання президента
П.Порошенко попросив КС скасувати позбавлення В.Януковича звання президента

КИЇВ. 20 червня. УНН. Президент України Петро Порошенко направив до Конституційного суду подання про відповідність Конституції закону про позбавлення Віктора Януковича звання президента України, передаєУНН з посиланням на прес-службу КСУ.

“Прошу визнати Закон України „Про позбавлення В.Януковича звання Президента України“ від 4 лютого 2015 року № 144-VIII таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним)”, — зазначив у поданні П.Порошенко.

На думку Президента, закон “Про позбавлення В.Януковича звання Президента України” не має нормативного характеру.

Глава держави пояснив, що звання Президента України охороняється законом і зберігається за ним довідчно, якщо тільки Президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту.

Тобто, ухваленням такого закону (“Про позбавлення В.Януковича звання Президента України” — ред.) Верховна Рада перевищила свої конституційні повноваження і діяла всупереч Конституції України.

Президент у поданні також зазначає, що Конституцією України встановлено єдиний випадок втрати звання Президента України і не передбачено прийняття жодним органом влади окремого акта у будь-якій формі про позбавлення звання.

“Зміна або ж розширення такого підходу можлива дише шляхом внесення змін до Конституції України, адже винятки з конституційних норм встановлються самою КУ, а не іншими нормативними актами”, — уточнив він.
У зв’язку з цим, П.Порошенко вважає, що закон “Про позбавлення В.Януковича звання Президента України” суперечить Конституції України.

Глава держави уповноважив представляти його подання у КСУ завідувача Відділу представництва інтересів Президента України у судах — завідувача сектору представництва Президента України у Конституційному суді Адміністрації Президента Ростислава Михеєнка.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за закон, яким позбавила В.Януковича звання президента, 4 лютого цього року.

Офіційний друкований орган парламенту — газета “Голос України” — опублікувала його текст за підписом президента Петра Порошенка 17 червня.

Згідно з текстом закону, він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Джерело: УНН
5

Коментарі

120.06.15, 16:09

Аж тепер заживемо, по новому!

    221.06.15, 10:01Відповідь на 1 від Характерник+

    Аж тепер заживемо, по новому!Все "нове" = добре забуте СТАРЕ!
    Все чисто по-Жидівськи - типа "І я - вже НЕ Я! І Україна=РУЇНА вже не моя! Я вже ВСЮ ЇЇ ОБСМОКТАВ! - тож робіть з нею дальше, що тільки захочете!"

    http://politrussia.com/news/poroshenko-rossiya-i-463/ = Порошенко: россияне и украинцы - единый народ! = ОТАКБЛЯ! Наша песня хороша!!! - начинай сначала!
    Пора починати ЩЕ ОДНУ "РЕВОЛЮЦІЮ ОГИДНОСТІ"...

      321.06.15, 18:14

      По логике вещей Порошенко пилит сук на котором сидит. Если не было импичмента, то Порошенко нелигитимный президент и его можно свободно вышвырнуть из президентской администрации и назначить новые выборы.