Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

хто є хто в українському шоубізнесі

Гарний приклад колегам подала Анжеліка Рудницька, що разом з друзями влаштувала концерт у головному військовому шпиталі Міноборони. 1 червня Рудницькій виповнилося 45 років. Разом зі своїми колегами по сцені артистка заспівала для українських військовослужбовців, які отримали поранення в зоні АТО, й нині перебувають на лікуванні. Замість квітів іменинниця замовила своїм знайомим в подарунок – цигарки, ласощі й ліки для бійців. Квіти зав’януть, добрі справи – ніколи...

Анжеліка Рудницька. Фото ridnamoda.com.ua

Натомість, інша співачка Ані Лорак відсвяткує свій день народження 27 вересня сольним концертом у Санкт-Петербурзі (Росія). Про це вона повідомила на своїй сторінці в соцмережах, опублікувавши рекламний плакат…

12

Коментарі

112.06.15, 12:53

в нас немає шоу-бізнесу

    212.06.15, 13:11Відповідь на 1 від DimedrolЫЧ

    в нас немає шоу-бізнесуне має шоу, чи не має бізнесу?

      Гість: кот БегИмот

      312.06.15, 13:18Відповідь на 2 від Joxoxo

      в нас немає шоу-бізнесуне має шоу, чи не має бізнесу?У нас весь бизнес сплошное шоу .

        Гість: кот БегИмот

        412.06.15, 13:21Відповідь на 2 від Joxoxo

        "Древо узнаешь по плодам."
        сразу видно кто певица, а кто просто ртом зарабатывает.

          512.06.15, 13:38

          Капец, этой Анжелике... как её там? уже целых 45, а я её никогда в жизни не слышала.Она, видимо, из команды Иво Бобула, и так же безумно популярна. Если бы сия дама собирала стадионы, думаю, её потянуло бы за гонорарами именно туда, а не в госпиталь. Так что не равняйте в данном конкретном случае хер с пальцем.

            612.06.15, 13:40

            курволіно...

              712.06.15, 13:49Відповідь на 5 від dushamira

              Капец, этой Анжелике... как её там? уже целых 45, а я её никогда в жизни не слышала.Она, видимо, из команды Иво Бобула, и так же безумно популярна. Если бы сия дама собирала стадионы, думаю, её потянуло бы за гонорарами именно туда, а не в госпиталь. Так что не равняйте в данном конкретном случае хер с пальцем.анджеліка рудницька була популярною в далекі 90!
              а у випадку з Лорак - це те саме, що дружина воїна АТО скуповує російські товари, в супермаркеті російської мережі і розраховується карточкою росівйського банку

                812.06.15, 13:59

                Ани Лорак молодец. Я бы ее поставил на третье место среди певиц Украины.
                Только вот достали ребята, которым надо вплести артистов, с международной известностью, в грязную грызню.
                Как Потам и Настя по России с концертами выступают, в Кремле выступают - так щири патриоты, а как Ани Лорак сказала, что они аполитична - так предательница.

                Вы вот скажите, почему Рошен еще не продан? Цена не подходит? А госпредприятия тогда почему распродаются?

                  912.06.15, 14:17Відповідь на 2 від Joxoxo

                  в нас немає шоу-бізнесуне має шоу, чи не має бізнесу?не шоу не бізнесу. Одна свадєбна сільська пісня

                    1012.06.15, 14:26Відповідь на 8 від PRETENDER

                    Логично! Рошен не продан потому что Каролина Куек спивает в Москве, связь сразу видна

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна