хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Партії Яценюка, Тимошенко і Ляшка втратили прохідний рейтинг

Подолати 5%-й бар'єр на парламентських виборах, якби вони відбулися в найближчу неділю, змогли б три партії – Блок Петра Порошенка, "Самопоміч" та Опозиційний блок.

Про це свідчать результати соцопитування Центру Разумкова, оприлюднені на сайті «Українська правда».

Так, за БПП проголосували б 14,1% українців, за "Самопоміч" – 9,3%, за Опозиційний блок – 6,8%.

"Народний фронт" прем'єра Арсенія Яценюка набрала б 4,6%, Радикальна партія Олега Ляшка – 4,5%, "Батьківщина" – 4,4%. 3,1% проголосували б за комуністів, 2,7 – за "Громадянську позицію" Анатолія Гриценка, 2% – за "Сильну Україну" Сергія Тігіпка, 1,8% – за "Свободу".

4,6% проголосували б за іншу політичну силу, 2,3% зіпсували б бюлетень, 22,1% не брали б участі у виборах, 17,7% не змогли відповісти.

Опитування було проведено з 6 по 12 березня, всього було опитано 2009 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України, за винятком анексованого Росією Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Падіння рейтингів партій Яценюка, Тимошенко і Ляшка мене зовсім не дивують. Адже, якщо взяти Полтавщину, то партії тут знову кудись зникли. Знову, напевно, з'являться тільки тоді, коли оголосять місцеві вибори... Знову вздовж доріг стоятиме купа агітаційних білбордів... Знову політики переконуватимуть виборців кольоровими газетками…

P.S. Для порівняння нижче ви можете подивитися інфографіку опитування від компанії Research & Branding Group.


(щоб збільшити картинку - натисніть тут)
7

Коментарі

Гість: ГaДиHкA*

124.03.15, 16:57

а чому мене ніхто не питаэ ніколи..завжди ті соц опитування проходять повз мене...і думаю не опитували ще ого го скільки...опитали 100 чоловік і зробили висновок...

    224.03.15, 17:00Відповідь на 1 від Гість: ГaДиHкA*

    Не 100, а понад 2000.
    Не втрачайте свою можливість і скажіть свою думку щодо згаданих політиків нижче у коментарі.

      Гість: ГaДиHкA*

      324.03.15, 17:02Відповідь на 2 від Тарас Токар

      Не 100, а понад 2000.
      Не втрачайте свою можливість і скажіть свою думку щодо згаданих політиків нижче у коментарі.
      ну 2000 не 40 мільйонів..
      та не хочу я висказувати свою думку..багато писати не люблю...

        424.03.15, 17:04Відповідь на 3 від Гість: ГaДиHкA*

        та хоч у двох словах. Адже, Ви щойно сказали, що хотіли брати участь в опитуванні на цю тему.

          Гість: ГaДиHкA*

          524.03.15, 17:05Відповідь на 4 від Тарас Токар

          та хоч у двох словах. Адже, Ви щойно сказали, що хотіли брати участь в опитуванні на цю тему.я не сказала що хотіла..я сказала що завжди мімо мене...

            624.03.15, 17:29

            ну что за дерьмо, почему отъявленные пидорасы проходят (конечно хорошо, что и некоторые из них не проходят), а та же свобода уже вообще потерялась, оставил бы самопомич и свободу, самопомич делала бы адекватные законы, а свобода раздавала бы пиздюлину на местах

              724.03.15, 17:46

              ..да будь я хоть негром преклонных годов,
              индейцем из штата айдахо,
              я русский бы выучил только за то,
              чтоб однажды послать вас всех нахуй!..(с)

                Гість: ГaДиHкA*

                824.03.15, 18:16

                а чому мене ніхто не питаэ ніколи..завжди ті соц опитування проходять повз мене...і думаю не опитували ще ого го скільки...опитали 100 чоловік і зробили висновок...та же фигня... ни в опросы , ни в в оту фигню на выборах ...
                видать мордой лица не вышел
                тебя ж удалили

                  Гість: ГaДиHкA*

                  924.03.15, 18:17Відповідь на 7 від niko dim

                  ..да будь я хоть негром преклонных годов,
                  индейцем из штата айдахо,
                  я русский бы выучил только за то,
                  чтоб однажды послать вас всех нахуй!..(с)
                  а ты я смотрю с хуя не слазишь

                    1024.03.15, 18:23Відповідь на 9 від Гість: ГaДиHкA*

                    ..да будь я хоть негром преклонных годов,
                    индейцем из штата айдахо,
                    я русский бы выучил только за то,
                    чтоб однажды послать вас всех нахуй!..(с)
                    а ты я смотрю с хуя не слазишь
                    это ты меня так подъёбнула ? матёро

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна