Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Україна, українці і український президент

 

В Інтернеті з’явилася інформація, що дії Порошенка не схвалює 58% населення України. 

Тільки 33 % сказали нашому президентові «Так», себто схвалюють його дії. 

Не знаю, на які джерела посилається Gazeta.ua, але поміж тим вона вказує, що похибка опитування становить 3%. В статті ще даються дані квоти довіри п. Яценюку і п. Гройсману, та я не про те. Зупинюсь на основному!


                                


Як не дивно, подумавши і проаналізувавши дані цього, так би мовити, соціологічного опитування, я зі своїм іронічним ставленням до різного роду владних структур вирішила, що , мабуть, таки  належу до 33% населення нашої країни, яке підтримує п. Порошенка!

Це при тому, що коли на виборах  я віддавала голос за його персону, я віддавала його майже 70% умовно. Просто, як і всі в той час, я думала, що «з гіршого вибираємо кращого», щоб «хоч якось у нас з’явилась видимість порядку» і щоб «тільки не було війни». І хоч війна у нас точиться не по-дєтськи і в повному обсязі, і хоч порядку так і не навели, але п. Порошенко поки що – найкращий український президент.

Поясню свою думку: як з’ясувалось п. Порошенку не байдуже до інтересів України. І це основне в його діяльності.

 Можливо, він і робить дещо не так, як нам би усім бажалось. А нам бажалось би все і зразу: і путлера послати на гіляку, і від москалів нашу територію звільнити, і військове командування відчихвостити і не дозволити генералам-покидькам  грабувати власних солдат, а примусити віддавати правильні накази, і бути не генералами для миру, а військовими стратегами і українськими патріотами! Нам би хотілося, щоб корупція раз і назавжди зникла з владних структур. Щоб кожен чиновник працював на совість і на благо своєї Батьківщини, а не мріяв про власне збагачення!

Нам би хотілось, щоб Україна цвіла і процвітала, щоб українці були щасливими, ситими, зодягненими, здоровими, і щоб жили, як в Едемі!

 Але поки що українці не можуть потрапити у рай на землі!, але у всіх нас є надія!

Тому що останній час наочно показав, що українці дуже талановита нація! Мало того, нація здатна на самоорганізацію! 

Адже подивіться, як в обхід цих корумпованих чиновницьких схем, люди збирають для фронту і тепловізори, і амуніцію, і харчі… як звичайні люди і фахівці удосконалюють військову техніку, навіть діти долучаються до допомоги!

Слава Україні! Героям слава!

http://gazeta.ua/articles/politics/_diyi-poroshenka-ne-shvalyuyut-majzhe-60-vidsotkiv-naselennya/616453


8

Коментарі

Гість: salavev

121.03.15, 13:40

Поясню свою думку: як з’ясувалось п. Порошенку, байдуже! до інтересів України. І це основне в його діяльності.

    221.03.15, 13:54

    тимоша уже не далеко от кресла президента )

      321.03.15, 14:09

      А чего ж вы хотели, маленькие украинцы?

      Надо потерпеть еще 300-400 лет, а тогда уже в Украине будет Эвропа. Потому что в самой Эвропе Эвропа строилась не одну сотню лет. Пройдя через инквизицию, крестовые походы, ловлю ведьм, две мировых войны и т.д. Это вам не какая-то там Южная Корея.

      Так что, давате, за граты, микроскопические украинцы. И пахать, пахать на благо феодалов.

        421.03.15, 14:12Відповідь на 3 від CKB

        А чего ж вы хотели, маленькие украинцы?

        Надо потерпеть еще 300-400 лет, а тогда уже в Украине будет Эвропа. Потому что в самой Эвропе Эвропа строилась не одну сотню лет. Пройдя через инквизицию, крестовые походы, ловлю ведьм, две мировых войны и т.д. Это вам не какая-то там Южная Корея.

        Так что, давате, за граты, микроскопические украинцы. И пахать, пахать на благо феодалов.
        а перш за все, не потрібно кидати сміття собі пад ноги й не плюватися на тротуар

          Гість: Стази

          521.03.15, 14:14

          кажуть Gazeta.ua - це медведчук

            621.03.15, 14:15Відповідь на 5 від Гість: Стази

            кажуть Gazeta.ua - це медведчукцікаво, а скільки відсотків підтримує медведчука?

              Гість: Стази

              721.03.15, 14:17Відповідь на 6 від TatianaR

              кажуть Gazeta.ua - це медведчукцікаво, а скільки відсотків підтримує медведчука?він сам собі відсотки малює. бо про нього ніхто не пам"ятав би

                821.03.15, 14:19

                А Я глубоко разочарован тем, что проголосовал за Порошенко...

                  921.03.15, 14:20Відповідь на 7 від Гість: Стази

                  кажуть Gazeta.ua - це медведчукцікаво, а скільки відсотків підтримує медведчука?він сам собі відсотки малює. бо про нього ніхто не пам"ятав би

                    Гість: Олег_Білоус

                    1021.03.15, 14:24

                    А что Порошенко сделал, чтобы его поддерживать? Вместо того, чтобы строить госпредприятия для заработка валюты, он побирается с протянутой рукой по всему миру, затягивая Украину в долговую кабалу .

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна