Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Паркан від Юлії Тимошенко, яка пообіцяла врятувати бібліотеку?

Сьогодні завершено зведення паркану навколо приміщення Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

Працівники міліції продовжують охороняти цей паркан, не приховуючи цього (це знову видно на фото).

Нагадаємо, що зведення паркану розпочалося наступного дня після візиту до Полтави прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, які зробили заяви щодо збереження дитячого закладу культури.



Майдан.
14

Коментарі

Гість: V-K

126.09.08, 11:10

Та прямо таки там... Заклад культури! Заходиш в будь-який інтернет клуб,якщо вдома нема інтернету,та й шукаєш те,що потрібно. А в бувшій хаті читальні наставити гральних автоматів,та шинок... Це ж геніальна думка!

    226.09.08, 11:11Відповідь на 1 від Гість: V-K

    Та прямо таки там... Заклад культури! Заходиш в будь-який інтернет клуб,якщо вдома нема інтернету,та й шукаєш те,що потрібно. А в бувшій хаті читальні наставити гральних автоматів,та шинок... Це ж геніальна думка!так і буде...

      326.09.08, 12:25

      це бібліотека єдина?

        Гість: Vovkylaka

        429.09.08, 22:08

        Я ж казав що нинішнім політикам не можна вірити, Вони доведуть Україну до стану 90-х

          56.10.08, 08:18Відповідь на 4 від Гість: Vovkylaka

          Я ж казав що нинішнім політикам не можна вірити, Вони доведуть Україну до стану 90-хВони довели країну до стану 20-х, а не до 90-х.

            Гість: Vovkylaka

            66.10.08, 21:05Відповідь на 5 від Тарас Токар

            А може до тих років коли Київська Русь під батогом Золотої орди була. Це ж боротьба за владу до такого стану країну привела.