хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

переможець шоу ГОЛОС ДІТИ Роман Сасанчин,

переможна пісня Ромчика .молоденький сокіл 12-річний школяр з села Садки Заліщицького району виконав пісні «Дивлюсь я на небо» та «Одна калина», і своїм співом підкорив країну. 
Загалом у фіналі змагались шестеро учасників  Роман Сасанчин, Міша Цар, Настя Багінська, Іван Лісний, Богдан Темченко та Руслан Асланов. Фінал проекту у прямому ефірі на телеканалі «1+1 дивилися 15 мільйонів глядачів, які віддали свій голос за Романа Сасанчина з команди Тіни Кароль!
«Щире дякую всім, хто за мене голосував! Головне, не те, що виграв я, а головне досвід, який ми тут отримали. Ми всі тут переможці!», — сказав Рома.
До слова, хлопець брав участь у першому сезоні шоу, проте тоді до нього не обернувся жоден з суддів. Рома розповів, що два роки не покладав рук, впевнено йшов до своєї цілі, багато працював і молився Богу.
Вітаємо нашого талановитого земляка!
7

Коментарі

анонім

12.03.15, 18:42

ужас. ничего не хочу сказать против этого мальчика. но голос у него не универсальный. мальчик рокер и то был лучше или та маленькая девочка. в общем я не согласна.

    23.03.15, 12:36

      34.03.15, 09:35Відповідь на 1 від анонім

      це найкращий голос на цьому проекті і країна так проголосувала це не рокерський ,а олерний голос .