Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Анонс передачі

Я буду дивитися обов'язково! 
Не вірю цим волонтерам, що в метро і на світлофорах з коробочками стоять.


11

Коментарі

116.02.15, 19:32

ни кто нормальный не верит...младший сын пошел на подработку и сразу уволился ..

    216.02.15, 19:34Відповідь на 1 від Tatosha

    але ж он пише, що 150 грн за годину. Значить, хтось-то вірить!

      316.02.15, 19:38Відповідь на 2 від Міс Марпл

      але ж он пише, що 150 грн за годину. Значить, хтось-то вірить!ну да ...так им и платят ..но не все могут врать

        416.02.15, 19:41Відповідь на 3 від Tatosha

        але ж он пише, що 150 грн за годину. Значить, хтось-то вірить!ну да ...так им и платят ..но не все могут вратьгеть зовсім брешуть?

          516.02.15, 19:45Відповідь на 4 від Міс Марпл

          але ж он пише, що 150 грн за годину. Значить, хтось-то вірить!ну да ...так им и платят ..но не все могут вратьгеть зовсім брешуть?малой сказал .Что да ....он поэтому и ушел ...

            616.02.15, 19:52Відповідь на 5 від Tatosha

            але ж он пише, що 150 грн за годину. Значить, хтось-то вірить!ну да ...так им и платят ..но не все могут вратьгеть зовсім брешуть?малой сказал .Что да ....он поэтому и ушел ... я чомусь так і підозрювала, що жодної копійки не іде на благочинність.
            Дивно, чому це дозволяє держава

              716.02.15, 19:53Відповідь на 6 від Міс Марпл

              але ж он пише, що 150 грн за годину. Значить, хтось-то вірить!ну да ...так им и платят ..но не все могут вратьгеть зовсім брешуть?малой сказал .Что да ....он поэтому и ушел ... я чомусь так і підозрювала, що жодної копійки не іде на благочинність.
              Дивно, чому це дозволяє держава
              у меня ребенок не так всопитан ...не захотел рассказывать подробности ,но и работать не захотел ....

                816.02.15, 19:54Відповідь на 7 від Tatosha

                але ж он пише, що 150 грн за годину. Значить, хтось-то вірить!ну да ...так им и платят ..но не все могут вратьгеть зовсім брешуть?малой сказал .Что да ....он поэтому и ушел ... я чомусь так і підозрювала, що жодної копійки не іде на благочинність.
                Дивно, чому це дозволяє держава
                у меня ребенок не так всопитан ...не захотел рассказывать подробности ,но и работать не захотел ....
                Значить, нам сьогодні розкаже Ігор Колтунов.

                  916.02.15, 20:10Відповідь на 8 від Міс Марпл

                  але ж он пише, що 150 грн за годину. Значить, хтось-то вірить!ну да ...так им и платят ..но не все могут вратьгеть зовсім брешуть?малой сказал .Что да ....он поэтому и ушел ... я чомусь так і підозрювала, що жодної копійки не іде на благочинність.
                  Дивно, чому це дозволяє держава
                  у меня ребенок не так всопитан ...не захотел рассказывать подробности ,но и работать не захотел ....
                  Значить, нам сьогодні розкаже Ігор Колтунов.
                  думаю да...бум смотреть

                    1016.02.15, 20:35Відповідь на 8 від Міс Марпл

                    http://blog.i.ua/user/3411136/1638048/

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна