Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

…не дочекаєтесь!...

 Останнім часом кожного ранку, щойно прокинувшись, я починаю банити тролів і видаляти провокативні публікації у групі Україна – Ukraine , яку створив Тарас Токар на Фейсбук. Тому що за ніч тролі плодяться, мов колорадські жуки. 

Завдання проросійських тролів просте  – знищити український національний дух, підірвати віру в перемогу України і посіяти страх та невпевненість українців у майбутнє!

За час боротьби з провокаторами та аналізу їхньої роботи в Інтернеті я помітила такі закономірності тролінг-процесу:

1.       Багато тролів долучилися до групи Україна – Ukraine 5-6 місяців тому!

2.       У багатьох тролів є по три, п’ять, а то й десять профілів на ФБ.

3.       Фсбшні тролі б.ють на психіку українських юзерів неправдивою інформацією, заховуючи її у поточні новини!

4.       Останнім часом кремлівські тролі використовують проти нас наші ж слабкі місця. Наприклад,  наш страх  - як-то сталось із намаганнями зірвати мобілізацію, вони кажуть, що ми живе м.ясо, а ми купуємось! Чи, приміром, путінські тролі використовують наше марнославство, кажучи, що коментарі, які ми поставимо під певною публікацією, що критикує нашу владу, будуть використані у написанні грандіозної статті із зазначенням нашого прізвища! Також тролі використовують наше бажання жити краще! Наше бажання непримиренності з владою! Наші світлі пориви щодо нашої любові до України!

Щоб не «купитись» в черговий раз на провокації тролів, думаю, потрібно максимально аналізувати будь-яку інформацію, бути стійкими у своїй любові до України, мати гідність, бороти будь-який страх!

Я завжди думаю: а як там нашим солдатам в окопах на Сході? За кого вони воюють! За що?

А воюють вони за нас з вами, за майбутнє!

Наші солдати віддають свої життя за Україну!

Про те, що українські солдати в даний час віддають своє життя за Україну, потрібно пам.ятати і усім тим, кого українці вибрали у владу!

Крім того, на всіх міжнародних зустрічах на високому рівні  Україні в жодному разі не потрібно виступати в ролі "бідної родички", як цього хочуть путлер і гнилий захід. А виступати цінуючи власну гідність! Адже тільки тоді нас поважатимуть інші – якщо ми поважатимемо себе самі!

Україна має свою гідність!  І гідність України потрібно відстоювати! Тому що тільки обстоювання власної гідності приведе до мирного вирішення усіх наших питань!

https://www.facebook.com/groups/Ukraine.UA.Ukraine/?fref=ts

                                     

11

Коментарі

Гість: ЧітаБріта

17.02.15, 12:36

моя психіка незламна...зря стараються

    27.02.15, 12:41Відповідь на 1 від Гість: ЧітаБріта

    моя психіка незламна...зря стараються

      Гість: ЧітаБріта

      37.02.15, 12:43Відповідь на 2 від TatianaR

      моя психіка незламна...зря стараютьсяесть такая пословица...нельзя переубедить убежденного(с)

        47.02.15, 12:55

        Попробуйте меня разубедить! (с)

          57.02.15, 14:17Відповідь на 3 від Гість: ЧітаБріта

          Да кому Вы на хрен нужны. Да ковыряйся в своем дерьме сколько сможете!

            67.02.15, 14:19Відповідь на 1 від Гість: ЧітаБріта

            Что свойственно женщинам в состоянии менопаузы.

              77.02.15, 14:20Відповідь на 4 від Usmik

              Бота из ФСБ разубеждать действительно не надо

                Гість: ЧітаБріта

                87.02.15, 14:35Відповідь на 6 від VChmyriov

                Что свойственно женщинам в состоянии менопаузы. вижу только по каму ,что свойственно мужчине в состоянии импотенции

                  Гість: ЧітаБріта

                  97.02.15, 14:36Відповідь на 5 від VChmyriov

                  Да кому Вы на хрен нужны. Да ковыряйся в своем дерьме сколько сможете!послала бі на хуй ..но невозможно послать человека если он уже там...

                    107.02.15, 16:07Відповідь на 9 від Гість: ЧітаБріта

                    Ну как! Хорошо задело! Вот и прекрасно!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна