хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Не треба було того паню випускати з країни...




10

Коментарі

14.01.15, 13:18

ну садить не СБУ а суд. а так все правельно

    24.01.15, 13:29

    Когда-то на съемках передачи Камеди Клаб лет 5 назад, на вопрос Мартиросяна - какие у вас проблемы, Алексей? - Панин ответил: да нам бы Крым вернуть... чем поверг Гарика в ступор. Поэтому его можно было и не отпускать. Я регулярно вижу этот эпизод по Ахметовскому НЛО ТВ, где крутят камеди.

      34.01.15, 13:55

      Надо как можно больше рашистской мрази отлавливать и посылать на восстановление разрушенного.

        44.01.15, 13:58Відповідь на 2 від DimedrolЫЧ

        Когда-то на съемках передачи Камеди Клаб лет 5 назад, на вопрос Мартиросяна - какие у вас проблемы, Алексей? - Панин ответил: да нам бы Крым вернуть... чем поверг Гарика в ступор. Поэтому его можно было и не отпускать. Я регулярно вижу этот эпизод по Ахметовскому НЛО ТВ, где крутят камеди.
        Тобі подобається саме цей епізод, камеді чи телеканал?

          54.01.15, 14:00Відповідь на 3 від ПТН-ПНХх2

          Надо как можно больше рашистской мрази отлавливать и посылать на восстановление разрушенного.Ага! Багато той паня навідновлює.

            64.01.15, 14:05Відповідь на 4 від Міс Марпл

            Когда-то на съемках передачи Камеди Клаб лет 5 назад, на вопрос Мартиросяна - какие у вас проблемы, Алексей? - Панин ответил: да нам бы Крым вернуть... чем поверг Гарика в ступор. Поэтому его можно было и не отпускать. Я регулярно вижу этот эпизод по Ахметовскому НЛО ТВ, где крутят камеди.Тобі подобається саме цей епізод, камеді чи телеканал?я просто тільки камеді дивлюся по телевізору і ще дружина іноді по 1+1 включає Аллу Мазур з новинами.. Мене так коробить як вона вздихає перед подачою новини - мені аж ригать хочецця

              74.01.15, 14:29Відповідь на 6 від DimedrolЫЧ

              Когда-то на съемках передачи Камеди Клаб лет 5 назад, на вопрос Мартиросяна - какие у вас проблемы, Алексей? - Панин ответил: да нам бы Крым вернуть... чем поверг Гарика в ступор. Поэтому его можно было и не отпускать. Я регулярно вижу этот эпизод по Ахметовскому НЛО ТВ, где крутят камеди.Тобі подобається саме цей епізод, камеді чи телеканал?я просто тільки камеді дивлюся по телевізору і ще дружина іноді по 1+1 включає Аллу Мазур з новинами.. Мене так коробить як вона вздихає перед подачою новини - мені аж ригать хочецця Думаю, Мазур не розстроїцця

                84.01.15, 15:20

                там же в ресторане,в туалете и усыпить этого козла

                  94.01.15, 16:32

                  У нашій країні гуляє стільки тої мерзоти, що за неї можна було би (при бажанні) кілька областей виміняти
                  думка про обмін дуже слушна

                    104.01.15, 19:50Відповідь на 9 від doktor_khaos

                    Так, дуже слушна.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна