хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Гебельс -Капут !

Ви думали, що снігурі і розп'ятий хлопчик - це пік маразму? !!!! .. Ви помиляєтеся !!! ... Ви готові ?! Увага! Та, що говорить корова рятує від бандерівських карателів:
14

Коментарі

126.12.14, 00:35

такий маразм навіть важко коментувати .

    226.12.14, 00:37

    а де поділись тролики . хто підкаже . в мене був любимий САМБРЕРО . . я більшість в смітник викидав ........ тільки САМБРЕРО беріг .

      326.12.14, 08:51

      Она когда -нибудь слышала как корова идет! Глазки мутные, мутные, но сказочница отменная. Пройдет время и она будет удивляться, почему у неё возник рак груди, или ребенка покалечила машина, или сын стал наркоманом, муж ушел к другой женщине. Да потому, что совершила тяжкий грех, вызывая у зомбированных россиян лютую ненависть к украинцам. Лютая ненависть ведет к новым невинным жертвам. Так что и на руках этой лживой женщины руки по локоть в крови. Бог такое не прощает.

        426.12.14, 10:42Відповідь на 3 від VChmyriov

        одна з заповідей божих -Не свідкуй неправдиво на свого ближнього! . але в московії і в донбасі панує САТАНА і всі цілюди йому поклоняються .

          526.12.14, 18:31

          ну я радий що в нацгвардії танки з'явилися нарешті.

            627.12.14, 16:17

            Інтелектуальна корова розповіла про корову.

              728.12.14, 18:44

              ... и маму, и дочку, и внучку, и жучку, и кошку, и мышку...

                829.12.14, 10:11

                Все, баста! Мій мозок закипає. Що ж вона таке курила? Пішла я їсти младєнцев.