Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Не знаю автора

А Україна – вона, як мати.
Усе простить, і все пробачить:
І продажність ворогам, і зраду;
Лиш попроси пробачення у мами.

Якщо тобі рідніша Руська мать,
То їдь туди. Тебе там приютять!
І обігріють, і нагодують
І, навіть, гвера подарують.(с)
14

Коментарі

113.12.14, 17:14

А если у кого мать - русская, а отец - украинец, че делать?

    213.12.14, 17:25Відповідь на 1 від Хайдер

    А если у кого мать - русская, а отец - украинец, че делать?пропоную медитацію http://zenrus.ru

      313.12.14, 17:30Відповідь на 2 від Міс Марпл

      А если у кого мать - русская, а отец - украинец, че делать?пропоную медитацію http://zenrus.ruХреново со всех сторон...

      Если паршиво в Украине, то нужно украинским родичам помогать, а если паршиво в России, то российским. А ща вообще ппц.. И там и тут не сахар.

        413.12.14, 17:38Відповідь на 3 від Хайдер

        співчуваю. Мої російські родичі повидаляли нас з усіх соцмереж ще у березні, після того, як телефонували з пропозицією врятувати від бандерівців, що обов"язково спустяться з гір і нас поїдять. То я сказала, що сама хунтовка та бандерівка. Вони чомусь образилися і не спілкуються Сподіваюся, х*ло помре, і вони трохи прозріють.

          513.12.14, 17:42Відповідь на 4 від Міс Марпл

          співчуваю. Мої російські родичі повидаляли нас з усіх соцмереж ще у березні, після того, як телефонували з пропозицією врятувати від бандерівців, що обов"язково спустяться з гір і нас поїдять. То я сказала, що сама хунтовка та бандерівка. Вони чомусь образилися і не спілкуються Сподіваюся, х*ло помре, і вони трохи прозріють.Мне больше повезло. Мои родственники всегда семью ставят на первое место. Политика - политикой, а своим всегда принято помогать. Кроме того, они не любители путена, и не особо верят тому, о чем болтают из телевизора. Поэтому, отношения у нас, слава богу, хорошие. )

            613.12.14, 17:50Відповідь на 5 від Хайдер

              714.12.14, 08:26Відповідь на 1 від Хайдер

              Продолжать "чёкать", если не "шокакается. Сюда же - "греШневая каша" и "булАШная".

                814.12.14, 08:28Відповідь на 6 від Міс Марпл

                А что обозначает слово "ГВЕРА подарують". Я никогда раньше его не встречал?

                  914.12.14, 11:40Відповідь на 8 від VChmyriov

                  вид зброї

                    1014.12.14, 13:08Відповідь на 1 від Хайдер

                    Бути! Або патріотом України, або хуйловцем. Твій вибір,покидьку, усім тут відомий. Так, що не строй із себе целочку...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна