Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Израиль жестко ответил на реакцию МИД РФ.


ОСЬ ТАК І НАМ ПОТРБНО ДІЯТИ!

Премьер-министр и министр обороны Израиля жестко отреагировали на российское «принципиальное порицание» в связи c авиаударами по целям в сирийском городе Димас и возле международного аэропорта Дамаска.

Как сообщает Израиль7, после нанесения Израилем авиаударов, уничтоживших российские ракеты и части российских ракетных комплексов С-300, которые должны были поступить из Сирии террористам «Хизбаллы», министерство иностранных дел России выступило с «принципиальным порицанием» израильтянам.

Требование российского МИДА к Израилю объясниться, не осталось без внимания.

Министр обороны Израиля Моше Яалон следующим образом прокомментировал обращение МИД РФ: «Тот, кто попытается вооружить наших врагов, должен знать, что он пересекает «красную линию». Мы никому не позволим ставить под угрозу безопасность Израиля и его граждан. Мы готовы в любое время уничтожить любой объект, несущий угрозу нашей безопасности».

Объяснения от премьер-министра Биньямина Нетаньяху были такими: «Меня не беспокоит жесткая реакция российского МИДа».

21

Коментарі

111.12.14, 23:38

Мене давно цікавить:
1) Чому головнокомандувач не вводить військовий стан?
2) Чому війну вперто не називає війною? АТО впродовж 7-9 місяців? За цей час людина може народитися, а сирий Порох ніяк не дозріє!
3) Чому досі немає евакуації населення із зони бойових дій, а цивільні люди рятують себе самі за свій кошт?
4) Чому не квартирують людей у тих, чиїми оголошеннями набиті цілі колонки RIO всіх міст про оренду житла? Чому на біженцях дозволяють гріти руки спекулянтам-рієлторам? Честь і людяність нині не в моді?
5) Чому промисловість під час війни не поставлена на рейки ВПК? Відразу ВСІМ робота знайдеться!
6)Де ті літаки й гелікоптери, які обіцяла Канада і ті, що перехоплені СБУ при відправці зрадниками України до "малоросії"?
7) Чому досі не БОМблять! "гум"-конвої з Раші??? Вже ДЕВ'ЯТИЙ !?

    212.12.14, 01:04

    молодцы.

      Гість: Vivyenn dura

      312.12.14, 06:38Відповідь на 1 від Alter ego*

      1. РФ набагато сильніша і більша країна. Війна проти неї закінчиться поразкою.
      2.карлик може озвіріти і дивист пункт1.
      3. Бо там багато сепаратистів, які готові горло всім пергризти за свої ЛНР та ДНР.
      4. Багато людей добре пристроєні і в селах. А багато хто із біженців хоче жити краще, ніж живуть самі хазяї того чи іншого міста. Планку бажань хай опустять.
      5.Не знаю.
      6.не знаю.
      7. В Грузії саме з цього і почалася війна. РФ ввозили гумдопомогу, й (спеціально) самі себе обстріляли. Роздули з того велику образу й кинулись злобно воювати. Як результат - відірвали собі шмат Грузії, на що й надіялись. Вони лиш цього й чекають, щоб наші обстріляли їхній "гумконвой".
      8. Наші, просто, дійсно не войовничий народ. І РФ набагато сильніша й більша країна. Реально треба дивитись, а не фантазувати.

        412.12.14, 08:11Відповідь на 1 від Alter ego*

        Мене давно цікавить:
        1) Чому головнокомандувач не вводить військовий стан?
        Тому що Говно-командувач України - СТАВЛЕНИК Путіна, МАЄ СВІЙ БІЗНЕС у країні ВОРОГА. І якщо він ПОСМІЄ оголосиити ВІЙНУ - бізнесу прийде КАПЕЦЬ.
        *** В тому відповідь і на решта питань...
        Ну і ще ось = "СБУ-КГБ-ФСБ-шная 5-я колонна в Украине"
        http://stopotkat.net/news/view/33790 = КГБ против УКРАИНЫ = Украинцы до сих пор не понимают, С ЧЕМ они имеют дело, и ПРОТИВ ЧЕГО борются

          512.12.14, 09:56Відповідь на 1 від Alter ego*

          Мене давно цікавить:
          1) Чому головнокомандувач не вводить військовий стан?
          .....
          7) Чому досі не БОМблять! "гум"-конвої з Раші??? Вже ДЕВ'Я
          Все ТАК тільки "трошечки" НЕ ТАК.
          - Україна ЩЄ Не готова до ВІДКРИТОГО протистояння з Рашею.
          Тому і тягне час усілякими "тишами" для повільного але набираючого темпи ОЗБРОЕННЯ і інформаційного РОЗКЛАДУ Ватників з середини.

            612.12.14, 12:55Відповідь на 5 від Chas69

            Мене давно цікавить:
            1) Чому головнокомандувач не вводить військовий стан?
            .....
            7) Чому досі не БОМблять! "гум"-конвої з Раші??? Вже ДЕВ'Я
            Все ТАК тільки "трошечки" НЕ ТАК.
            - Україна ЩЄ Не готова до ВІДКРИТОГО протистояння з Рашею.
            Тому і тягне час усілякими "тишами" для повільного але набираючого темпи ОЗБРОЕННЯ і інформаційного РОЗКЛАДУ Ватників з середини.
            десь так тіки медленно щось

              712.12.14, 12:58Відповідь на 3 від Гість: Vivyenn dura

              1. РФ набагато сильніша і більша країна. Війна проти неї закінчиться поразкою.
              2.карлик може озвіріти і дивист пункт1.
              3. Бо там багато сепаратистів, які готові горло всім пергризти за свої ЛНР та ДНР.
              4. Багато людей добре пристроєні і в селах. А багато хто із біженців хоче жити краще, ніж живуть самі хазяї того чи іншого міста. о, дійсно не войовничий народ. І РФ набагато сильніша й більша країна. Реально треба дивитись, а не фантазувати
              не зовсім і сильніша
              ті сепаратісти є, це понятно, але особливо якоїсь сили вони не представляють
              із сьомим погоджуюсь кацапи ждуть повода
              але нам треба готуваться

                812.12.14, 13:19Відповідь на 5 від Chas69

                Мене давно цікавить:
                1) Чому головнокомандувач не вводить військовий стан?
                .....
                7) Чому досі не БОМблять! "гум"-конвої з Раші??? Вже ДЕВ'Я
                Все ТАК тільки "трошечки" НЕ ТАК.
                - Україна ЩЄ Не готова до ВІДКРИТОГО протистояння з Рашею.
                Тому і тягне час усілякими "тишами" для повільного але набираючого темпи ОЗБРОЕННЯ і інформаційного РОЗКЛАДУ Ватників з середини.
                І раша теж не готова, не помітили. Розрахунок був обох був на Крімський сценарій подій, нке вийшло. А армія у Раші - лайно, як в офіцерському складі, так і знизу. Є кількість - якість відсутня.
                А для ведення війни з Україно. - 1200 км кордону, чкий не перекриє вся армія рфії.

                  912.12.14, 13:22

                  в Ізраілі багато русскоязичних які підтримують кацапстанце не завадило відповісти раші в дусі - друг мого ворога, мій ворог також.
                  Ось так і потрібно діяти.

                    1012.12.14, 18:32Відповідь на 3 від Гість: Vivyenn dura

                    Не згоджуюсь тільки із першим реченням із пункту 8.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна