Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Любіть Бога, Україну і власну родину. І будете щасливими

Коли я це усвідомив і почав щиро любити всіх, то ви, навіть, не уявляєте, яке блаженство прийшло до мене. Я став щасливим, бо даючи тепло всім, хто оточує мене, сам почав отримувати масу позитивної енергії.

Кохайте і будьте коханими, друзі мої!
І забудьте, що таке ненависть.




23

Коментарі

Гість: братЧортомлик

11.09.08, 16:07

Тарасе ти не послыдовний а раптом вороги прийшли. ами забули що таке ненависть

    Гість: Neboljubus

    21.09.08, 16:07

    Це справді великий подвиг,друже! Так тримати і не здаватися!

      31.09.08, 16:09Відповідь на 1 від Гість: братЧортомлик

      Тарасе ти не послыдовний а раптом вороги прийшли. ами забули що таке ненавистьВони не прийдуть. Вони завжди навколо нас.
      А щодо мене, то у мене в мої 36 років немає "ворогів", а є тільки декілька "недругів".

        41.09.08, 16:10Відповідь на 2 від Гість: Neboljubus

        Тримаймося купи!

          51.09.08, 16:11Відповідь на 1 від Гість: братЧортомлик

          Краще забути ненависть, ніж любов!

            Гість: братЧортомлик

            61.09.08, 16:11Відповідь на 3 від Тарас Токар

            Тарасе ти не послыдовний а раптом вороги прийшли. ами забули що таке ненавистьВони не прийдуть. Вони завжди навколо нас.
            А щодо мене, то у мене в мої 36 років немає "ворогів", а є тільки декілька "недругів".
            ну то я тебе з тим вітаю

              Гість: братЧортомлик

              71.09.08, 16:11Відповідь на 5 від Untitled

              Краще забути ненависть, ніж любов!це дуже по-українськи

                анонім

                81.09.08, 16:16

                  91.09.08, 16:16

                  Я також за позитивне мислення, бо якщо ми генеруємо любов, до нас приходить любов, а якщо ми посилаємо у Всесвіт негативні ідеї, саме вони й повертаються до нас. Тому що подібне й притягує подібне!
                  Світ навколо нас чудовий! Люди доброзичливі! Любов наповнює наш світ! Нас всіх любить Усесвіт! (це для початку такі словоформи для навіювання кожному!)

                    101.09.08, 16:18Відповідь на 9 від TatianaR

                    Я також за позитивне мислення, бо якщо ми генеруємо любов, до нас приходить любов, а якщо ми посилаємо у Всесвіт негативні ідеї, саме вони й повертаються до нас. Тому що подібне й притягує подібне!
                    Світ навколо нас чудовий! Люди доброзичливі! Любов наповнює наш світ! Нас всіх любить Усесвіт! (це для початку такі словоформи для навіювання кожному!)
                    І співтовариство наше http://blog.i.ua/community/662/ так побудовано.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна