хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

москалі не були б рашистами...

У вівторок, 14 жовтня 2014 року, з російської сторони через неконтрольовану українськими бійцями частину кордону, на територію України увійшли два полки регулярної армії Росії для штурму Донецького аеропорту.

Про це повідомив заступник командира добровольчого батальйону «ОУН» Борис Гуменюк. Новину передає «Преса України».

«За розвідданими, які надійшли в штаб батальйону «ОУН», сьогодні на територію України зайшов 45 полк ВДВ «Кубинка» з Підмосков'я і 137 десантно-штурмовий полк з Рязані. Цієї ночі вони збираються штурмувати Донецький аеропорт», - сказав Гуменюк.

Від імені всіх бійців антитерористичної операції Гуменюк просить Генеральний штаб Збройних сил України підтвердити або спростувати ці дані.

«У разі підтвердження привести українські війська і добровольчі батальйони по всьому периметру бойових дій в повну бойову готовність», - вимагає від Генштабу ЗС України заступник командира «ОУН».

На закінчення Гуменюк сказав: «додам від себе (тільки без істерики): країна без Міністра оборони, в країні два дні на Банковій і на Грушевського «свято»; будь я на місці ворога, саме сьогодні я напав би».

5

Коментарі