хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Ми живемо поруч із скаженою собакою...

Перемир’я може бути порушене через справу про "геноцид російськомовних", - Аваков.
Денис Марценко 29 вересня 2014, 20:33

Російська справа про «геноцид російськомовних» в Донецькій області, яку порушив Слідчий комітет РФ, може спровокувати адекватну реакцію з боку України.

Про це заявив у ефірі одного з українських телеканалів глава МВС України Арсен Аваков. Новину передає «Преса України».

"Ми з вами розмовляємо російською мовою. Я російськомовний український політик. І таких більшість у зоні конфлікту, і проблем із цим немає, і не було ніколи. Коли ми говоримо про рішення російського слідчого комітету РФ, це привід піти знову в атаку після припинення вогню. Ми повинні розуміти, що живемо поруч зі скаженою собакою", - пояснив міністр. 

Аваков переконаний, що не можна не реагувати на такий крок з боку РФ.

"Я думаю, що це черговий фактор російської політики, який дає нам підставу правильно коригувати нашу політику", - зазначив посадовець.

Нагадаємо, представник СК РФ Володимир Маркін заявив, що його відомство порушило кримінальну справу про геноцид російськомовного населення на південному сході України. Він сказав, що стаття 357 Кримінального кодексу РФ (геноцид) передбачає до двадцяти років позбавлення волі або страту.

13

Коментарі

129.09.14, 21:37

стаття 357 Кримінального кодексу РФ (геноцид) передбачає до двадцяти років позбавлення волі або страту..
.. А що ж вони до себе цю статтю не застосовують???
У них же "тюрем, як на те, одна Сибір неісходима"...

    229.09.14, 22:53

    Сукіни виродки вірне слово підібрали до того, чим рашисти досі займаються на південному сході України - дійсно рашиський навоз на протязі століття займається геноцидом українців, що спілкуються ДЕРЖАВНОЮ українською мовою!

      329.09.14, 23:15Відповідь на 2 від Alter ego*

      Згоден із Вашою позицією. СМЕРТЬ кацапським окупантам!!!

        429.09.14, 23:17Відповідь на 3 від Характерник+

        Згоден із Вашою позицією. СМЕРТЬ кацапським окупантам!!!Чи не пора починати партизанську війну з окупантами?

          529.09.14, 23:18Відповідь на 4 від Alter ego*

          Проходжу вишколи

            629.09.14, 23:21Відповідь на 5 від Характерник+

            Проходжу вишколиЦе дооообре! Тобі дійсно 18 літ?

              730.09.14, 21:08Відповідь на 6 від Alter ego*

              Звісно що ні.