хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Третій Майдан на часі

Главу Люстраційного комітету викликали на допитВівторок, 17 червня 2014, 20:56
Версія для друкуКоментарі0

Главу Люстраційного комітету Єгора Соболєва викликали на допит.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

 

"Держава нарешті оцінила мої зусилля в очищенні судів. Старший слідчий з особливо важливих справ київської міліції Плюшкін прислав мені мейл: "Прошу прибути для проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні за фактами погрози суддям Верховного суду та захоплення будівлі Верховного суду", - повідомив Соболєв.

"Я так розумію, йдеться про квітневу зустріч з нами "смотрящіх" за судовою системою від Віктора Януковича. Тоді в них вистачило нахабства зібратися на так званий "з'їзд суддів" з метою перепризначити себе на посади. Ми їх переконали розійтися, а потім звільнили законом. Ще тодішній голова АП Сергій Пашинський пообіцяв мені кримінальну справу і порадив шукати адвоката", - додав він.

 "Що тут скажеш? Молодець, (Пашинський) дотримав слово",  - зазначив Соболєв.

"Але, старший слідчий Плюшкін, я не бачу сенсу "прибути" до Вас. Хочете - вручайте мені повістку в установленому законом порядку. А краще займіться справді особливо важливими справами", - додав він.

Українська правда

20

Коментарі

117.06.14, 21:36

соболеву наша шана а ментхруням ганьба дай бог майданище = слава нескореній украіні

    217.06.14, 21:54

    наволоч, не хоче миром йти собі...Накличуть біду на свої голови, зараз Майдан буде страшніше-зброї море на руках...

      317.06.14, 21:59

      как люстрировать тех, у кого все рычаги власти в руках и неприкосновенность?

        417.06.14, 23:50Відповідь на 3 від Ertosi

        кольт 47 калібру дуже переконливо побиває їх удавану недоторканість

          Гість: Dalia

          518.06.14, 00:49

          Ой, на часі!
          Озвіріла жидовня смердяча.Повним ходом знищують Патріотів.

            618.06.14, 14:00Відповідь на 4 від Характерник+

            кольт 47 калібру дуже переконливо побиває їх удавану недоторканістьтак дерзайте

              718.06.14, 15:43

              от зараз і повилазять усіляки плюшки .....

                818.06.14, 21:13Відповідь на 3 від Ertosi

                как люстрировать тех, у кого все рычаги власти в руках и неприкосновенность?Не потрібно забувати про те що люстрація буде проходити відкрито і підконтрольо народу,а народ в даний час озброений і може неадекватно відреагувати на підлі вчинки.

                  919.06.14, 23:04Відповідь на 8 від Korsar-K

                  как люстрировать тех, у кого все рычаги власти в руках и неприкосновенность?Не потрібно забувати про те що люстрація буде проходити відкрито і підконтрольо народу,а народ в даний час озброений і може неадекватно відреагувати на підлі вчинки.ще не увесь озброєний

                    1020.06.14, 20:53Відповідь на 6 від Ertosi

                    провокуєте?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна