хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Ющенко і патріарх зійшлися в думці про об'єднання

Президент Віктор Ющенко висловив надію на створення в Україні помісної церкви та попросив у Вселенського патріарха Варфоломія I благословення.

"Я вірю у те, що будь-які поділи українських віруючих - недовговічні. Я вірю у те, що як божий дар, як історична правда та справедливість в Україні постане національна помісна церква", - зазначив Ющенко під час урочистостей на Софійській площі у суботу.

"Я вірю і прошу, ваша Всесвятосте, вашого благословення. Для мрії, для правди, для надії, для нашої держави, для України", - додав президент, звертаючись до патріарха.

Водночас він наголосив, що "українська держава не втручається і стоїть поза будь-якими міжконфесійними диспутами, рівною мірою шануючи кожну церкву, кожну релігію і кожного віруючого".

"Але ми будемо завжди підтримувати єднання українського християнства і ведення найтіснішого діалогу між різними культурами та віросповіданнями", - пояснив Ющенко.

Водночас, Варфоломій І, виступаючи на урочистостях, закликав українське православ’я до єдності.

"Турбота про оборону і відновлення церковної єдності є нашим спільним обов’язком, що переважує будь-які політичні чи церковні цілі", - зазначив він.

Українська правда
13

Коментарі

126.07.08, 18:56

Я не слідкував особливо за виступом Ворфоломія, але мені здалось що на цей ювілей незапросили патріарха Київського патріархата. Це значить що в константинопольському патріархаті нашу невизнаюь. Ось тобі і приїзд. Могли і неприходити. Московська ПЦ радіє до "немогу"

    226.07.08, 19:02Відповідь на 1 від ДімкаLvivsky

    а його точно не було???

      326.07.08, 19:04Відповідь на 1 від ДімкаLvivsky

      Клоуни, приїхали святкувать один звідти, інший звідти. А МИ?
      Чия правда, чия кривда і чиї ми діти?

        426.07.08, 19:08Відповідь на 3 від Mamay_

        а би ж ми знали - чиї ми діти

          526.07.08, 19:10Відповідь на 4 від Тарас Токар

          Я знаю) А, що з іншими робити? Просвіщати? Та всі історію ЦЦЦЦК краще знають, ніж історію свого народу)

            626.07.08, 19:15Відповідь на 2 від Тарас Токар

            а його точно не було???Небачив по ящику під час помпезних заходів в Київі. І що твориться з церквою - одна політика! Це не по Божому!

              726.07.08, 19:18Відповідь на 3 від Mamay_

              Клоуни, приїхали святкувать один звідти, інший звідти. А МИ?
              Чия правда, чия кривда і чиї ми діти?
              Просто дуже образливо все виглядає, я б на місці президента зробив би заяву..., якщо в церкві розвели політичні інтриги то політики сміло можуть втручатись...

                826.07.08, 19:21Відповідь на 7 від ДімкаLvivsky

                А в нас є президент? ця "мочалка" не є президентом. Він скаже?

                  926.07.08, 19:22Відповідь на 7 від ДімкаLvivsky

                  Він сказав, що ми толерантні і побожні до всілякого хламу) Ось так.

                    1026.07.08, 19:31Відповідь на 8 від Mamay_

                    А в нас є президент? ця "мочалка" не є президентом. Він скаже?Трохи мочалка, але не тре нею все підтирати (хоть не на людях) , а він дійсно облажав святе країни. А наслідок цього "святкування" - це приниження більшості віруючих України, він про це подумав? Ось посвяткували...І сильно не повиступаєш, бо як кажуть в церковні діла втручатись ні ні..блюзнірство чистої води

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна