хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-49 років

Яку зброю використовують москальські терористи

Терористи на Сході стріляють по українських силовиках кулями, від яких не захищає бронежилет

У бійців АТО на сході України стріляють кулями, від яких не захищають їх бронежилети та каски

Про це в ефірі "Шустер live" розповів один з бійців АТО, ім'я та зображення якого було приховано, передає УНН.

"Ми воюємо проти дуже "заряджених" бойовиків - професіоналів. Однак, на жаль, наше матеріально-технічне забезпечення на низькому рівні. В нас нема окулярів нічного бачення, немає тепловізорів, а в нас операції проходять вночі. Тяжко воювати, і я надіюсь, що мене почують і в уряді, і люди, які мають фінансові можливості, аби допомогти", - зазначив боєць повітряно-десантних військ.

За його словами, в розпорядженні учасників АТО є броня і каски 4 рівня безпеки, але вони рятують лише від куль калібру 45, а стріляють по ним "7,62" від яких ці бронежилети не врятують.

"Нам потрібна броня класу 5-6. Каски не стальні щоб були", - звернувся до влади боєць
.


15

Коментарі

110.05.14, 13:34

ЩИРО й гарно виступив той БОЄЦЬ от тільки б скоріше влада помогла і не підставляла наших патріотів а ще дай БОГ нашим все те що потрібно душі й тілу на святе ! СЛАВА УКРАІНІ

    210.05.14, 13:35

    У назві статті справте помилку ЗБРОЮ

      310.05.14, 13:44

        410.05.14, 18:11Відповідь на 1 від SOKILDNISТЕR+

        В УПА воювали в сорочках

        http://blog.i.ua/user/1644892/1414695/

          511.05.14, 00:17

          Ну і де гроші перераховані народом на відомий номер допомоги армії, чи знову на коврики та ковдри пішли?