Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

інтелігент, бізнесмен і надія української політики?

http://info-center.od.ua/exrss/11741-internet-vzorvala-zapis-razgovora-petra-poroshenko-s-otvetstvennym-za-5-kanal.html
8

Коментарі

Гість: ТарасЧупринка

14.05.14, 14:03

Зверніть увагу на тло цього інформаційного джерела - колорадська стрічка...

А тепер подумайте про усе інше... Це фальсифікат чистої води... Колорадам дуже потрібно кинути тінь на явного фаворита президентських перегонів, щоб вибори розтягнути на два тури, щоб розтягнути кризовий стан... Не ведіться на таку простеньку брехню

    24.05.14, 14:12Відповідь на 1 від Гість: ТарасЧупринка

    я звернула увагу на це, хоча притримуюсь тієї думки, що з ворожого табору інформацію треба фільтрувати, а не відкидати автоматично. а компромат - єдине джерело обєктивної інформацію про кандидатів, тому цей пост - альтернатива засиллю передвиборчої агітації

      Гість: Абанамат

      34.05.14, 14:19

      Ну и что? Или вы думаете в большой бизнес приходят добрейшей души люди? Что-бы ворочать капиталом нужно иметь нервы канаты и стальные яйца, а мораль и этика отступают на задний план. Чувак строит своих нерадивых подчинённых и всё, нас бригадир на заводе почище обкладывает каждый день и ничего живые.

        44.05.14, 14:21Відповідь на 3 від Гість: Абанамат

        якщо для вас "стальные яйца" - показник, тоді зрозуміло. хоча сила проявляється не лише в міцних словечках і крикові

          Гість: artyleryst

          54.05.14, 14:22Відповідь на 3 від Гість: Абанамат

          Погоджуюсь.
          Грубо? Да.
          Але ж правда, їдь в гарячі точки і відробляй свої гроші. Я так думаю

            64.05.14, 14:24Відповідь на 5 від Гість: artyleryst

            це ваша думка, я її поважаю

              Гість: ТарасЧупринка

              74.05.14, 15:51Відповідь на 2 від barragtu

              фальсифікат за визначенням неможе бути джерелом, тим паче єдиним джерелом об"єктивної інформації

                Гість: ТарасЧупринка

                84.05.14, 15:55Відповідь на 5 від Гість: artyleryst

                Був на Майдані у той час, коли ППО приходив туди разом зі своїми дітьми

                Це для мене набагато красномовніший факт, а поїздка до Криму...а бульдозер під кабміном. ППО мужня людина і патріот, менеджер і бізнесмен...

                Хоча я дуже далекий від думки що він ангел

                  94.05.14, 18:01

                  ЯК можна сфальшувати голоса? Попросить записати Хтось злив з своїх або прошпіонив з конкурентів. Петя сам зливав деякі відео для піару, як з Новінським.
                  Чмо воно.

                    104.05.14, 18:29Відповідь на 7 від Гість: ТарасЧупринка

                    я вже говорила про те, що інформацію слід фільтрувати. і дане джерело я не захищаю, а лише використовую з великими поправками на обєктивність

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна