Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Наші попереджували холуйський "беркут" - козли, вас здадут!!!

З Єнакієва зникли сепаратисти, які блокували міськрадуНеділя, 20 квітня 2014, 15:22 
фото
Версія для друкуКоментарі18

20 квітня у Єнакієвому на Донеччині з будівлі міськради невідомо куди поділися всі сепаратисти, які протягом тижня блокували адмінбудівлю.

Як повідомляє місцеве видання "30  дней",  з самого ранку над міськрадою знову майорять прапори України та Донецької області. За окупації там були прапори так званої Донецької республіки та Донецької області.

У самій будівлі виконкому нікого немає.  Перед входом у держустанову журналісти помітили чоловіка, який розмовляв по телефону і не розумів, що сталося.

"Я дзвонив Саші Греку - у нього телефон відключений. Потім я подзвонив Жені - він сказав, що розбереться. Я взагалі не зрозумію, що сталося? Якась диверсія! Не збагну, де всі наші", - зазначив чоловік, який, напевно, також був одним із сепаратистів.

Також перед виконкомом стоїть порожній автомобіль патрульно-постової служби. Поряд із входом у міськраду стоїть бочка зі сміттям, а за будівлею - покинуті барикади з шин і дрова.

Як відомо, сепаратисти зайняли будівлю міськради у Єнакієвому  13 квітня.

Фото видання "30 дней"
 

13

Коментарі

120.04.14, 18:28

Цих москалів, як і холуїв москальських пуцькін злив, як зливають парашу в унітазі

    220.04.14, 18:32Відповідь на 1 від Характерник+

    Не радійте. Вони завтра з похмілля шухеру наведуть.

      320.04.14, 18:34

      Мудаки що дозволили втягнути себе у цей фарс отримають так, що жопа спухне!!!

      Наступного разу не служитимуть окупантам - дибіли даунбаські!!!

        420.04.14, 18:35Відповідь на 2 від Мир о Люб

        Срав я на їх шухер, виріжу паскудь як собак скажених!!!

          521.04.14, 00:12

          Не дочекались штурму? Мабуть, пішли гадити в інше місце. В Слов'янськ, наприклад

            621.04.14, 13:14

            Мабуть збирають сили для великої провокації