хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Олесь Доній розслідуватиме захоплення бібліотеки у Полтаві

Сьогодні народний депутат України, член фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Олесь Доній відвідав Полтаву.

Причиною візиту народного депутата до Полтави стало позавчорашнє захоплення приватними особами приміщення обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

Під час візиту О.Доній зустрівся з начальником Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Полтавській області Михайлом Цимбалюком та директором бібліотеки Леонідом Чобітьком. Народний депутат отримав необхідні документи для проведення власного розслідування.

Майдан
12

Коментарі

анонім

118.07.08, 12:38

аффтар предлагаю создать сообщество "Захват полтавской библиотеки" и флудите себе там наздоровье. Реально уже надоело, как буд то у нас другого в Украине не происходит, а клин сошёлся только на ней.

    анонім

    218.07.08, 12:53Відповідь на 1 від анонім

    Ну, Геварич, ти і придурок. У людей горе, а ти це флудом називаєш. Флуд - це те, що у твоєму році бовтається

      анонім

      318.07.08, 12:56Відповідь на 2 від анонім

      а ты почему до сих пор не в Полтаве?? А ну бегом на вокзал и в кордон к Токарю.

        анонім

        418.07.08, 12:58Відповідь на 3 від анонім

        коли ж ти вийдеш з туалету?
        твій понос не припиняється?

          анонім

          518.07.08, 13:03Відповідь на 4 від анонім

          коли ж ти вийдеш з туалету?
          твій понос не припиняється?
          дрыщ тут один, и это ты.

          п.с. можеш ещё раз сходить по большому на мою авку.

            618.07.08, 13:46Відповідь на 5 від анонім

            Прекращайте вы! Вот уж хохлы! Я думаю правда Гева, зря ты так! Мне например интересно, тот мудило сядет, что захватил библиотеку?! А вообще ещё интересно на документики в БТИ посмотреть! Кому и на каких основаниях пренадлежит здание библиотеки!

              анонім

              718.07.08, 14:16Відповідь на 6 від Hudson Hawk

              Прекращайте вы! Вот уж хохлы! Я думаю правда Гева, зря ты так! Мне например интересно, тот мудило сядет, что захватил библиотеку?! А вообще ещё интересно на документики в БТИ посмотреть! Кому и на каких основаниях пренадлежит здание библиотеки!ну даже не знаю, если например мне интересно про захват библиотеки то я про это читаю в новостных лентах, а не пощщу каждый чих в блогах на эту тему.

                818.07.08, 14:35Відповідь на 7 від анонім

                Я честно, тут уже черпаю инфу! А эта заметка для обсужденя, Доний сделает что нибудь или ему объяснят, что библиотека уже принадлежит достойному проходимцу! В общем, как я понимаю заметки здесь для кометов, в другом не вижу смысла! действительно всё можно почитать на инфосайтах мовчки!

                  918.07.08, 18:34Відповідь на 3 від анонім

                  а ты почему до сих пор не в Полтаве?? А ну бегом на вокзал и в кордон к Токарю. Він нас підтримує інформаційно. За що я йому і вдячний.