Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

До теми Голодомору

СБУ. Згадаємо їх поіменно

 Служба Безпеки України повідомляє нам керівний склад НКВД в Україні 30-х років ХХ століття : http://sbu.gov.ua/sbu/doccatalog/document?id=39281

 

Нарком В.А.Балицкий

Заступники - К.М.Карлсон, З.Б.Кацнельсон.

Виконавці: С.С.Мазо М.К.Александровский В.Т.Иванов С.Н.Миронов-Король О.Б.Розанов М.М.Тимофеев М.Д.Шаров Ю.І.Бржезовский Г.Б.Загорский Я.З.Каменський В.ЗОЛОТАРЕВ Б.В.Козельский Я.К.Крауклис Ю.Ф.Кривец В.Я.Левоцкий П.В.Семенов Д.М.Соколинский М.Г.Чердак П.Г.Шестак-Соколов С.М.Циклис М.Ю.Амиров-Пиевский Л.С.Арров-Тандетницкий И.Я.Бабич О.М.Берман В.М.Блюман Я.Д.Борецкий Б.Ю.Борин С.І.Борисов-Лендерман Н.Я.Боярский С.С.Брук И.А.Вепринский А.И.Геплер О.С.Глуховцев М.И.Говлич С.И.Гольдман Г.А.Гришин-Клювгант В.А.Двинянинов М.Г.Джавахов С.М.Долинский-Глозберг Г.Т.Донец Т.П.Дорожко Н.Б.Едвабник Ю.Д.Елькин О.Г.Евгеньев С.И.Заславский М.О.Извеков Б.Б.Каган И.Я.Казбек-Каплан Ю.Е.Каневский А.Е.Караганов С.Т.Карин-Даниленко Я.Л.Карпейский М.Я.Кларов-Соловейчик И.И.Ключкин М.Б.Корнев Д.С.Леопольд-Ройтман В.Я.Лея В.И.Ляшик Б.А.Манькин Д.М.Медведев И.Д.Морозов И.С.Найдман Н.Ш.Новаковский В.И.Окруй Д.В.Орлов Г.М.Осинин-Винницкий Я.А.Пан Я.В.Письменный М.Т.Приходько Я.І.Райхштейн А.М.Ратинский П.М.Рахлис Л.Й.Рейхман О.И.Риклин В.М.Розов Н.Л.Рубинштейн С.И.Самойлов-Бесидский С.И.Самовский А.Я.Санин-Затурянский А.В.Сапир О.К.Уралец-Кетов Я.Ю.Флейшман М.Г.Ханников М.И.Шелудченко Ю.С.Шатов О.М.Шерстов Р.Е.Штурм Л.Т.Якушев

 

Національність. Національний склад  керівництва НКВД УССР: евреї - 60 (66,67%), росіяни - 13 (14,44%) українці - 6 (6,67%), латиши - 3 (3,33%) поляки - 2 (2,22%) білоруси - 1 (1,11%), немає даних - 5 (5,56%)

33

Коментарі

19.07.08, 11:36

Цікаво, а який зараз національний склад керівництва СБУ?

    29.07.08, 11:38Відповідь на 1 від Тарас Токар

    Цікаво, а який зараз національний склад керівництва СБУ?100% - щирые хохлы

      анонім

      39.07.08, 11:38

      а что с национальным составом рядовых сотрудников НКВД??

        49.07.08, 11:40Відповідь на 2 від CKB

        Цікаво, а який зараз національний склад керівництва СБУ?100% - щирые хохлыа українців немає?

          59.07.08, 11:40Відповідь на 3 від анонім

          а что с национальным составом рядовых сотрудников НКВД??цікаве питання (щиро кажу)

            69.07.08, 11:43Відповідь на 4 від Тарас Токар


            Цікаво, а який зараз національний склад керівництва СБУ?100% - щирые хохлы
            а українців немає?
            Неа. Все истреблены и замучены допросами по делу об отравлении.

              79.07.08, 11:44Відповідь на 1 від Тарас Токар

              Як що знайду, викладу!

                89.07.08, 11:46Відповідь на 3 від анонім

                О_о!!! Задачи задаёш!!!

                  99.07.08, 11:46Відповідь на 7 від Hudson Hawk

                  Як що знайду, викладу! Навряд чи вдастся. Думаю, що це супертаємна інформація. Але бажаю успіху!

                    109.07.08, 11:51Відповідь на 9 від Тарас Токар

                    можливо і так! Зайду до нас запитаю!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна