хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Янукович показав справжнє лице (відео)

не втримався привселюдно


15

Коментарі

11.03.14, 00:53

Бо він психопат і маніяк, люди. а ви все дивувалися - ой може він дурень або чогось не розуміє.... психопат і садист, бачите тепер?? порсто уже на людях не може втримати себе. власне, з-за цього його і боялися риги. бо він їх пиз..в ..

    21.03.14, 00:57Відповідь на 1 від Natalyl

    я таким вважав його з 2004 року.

      31.03.14, 01:03Відповідь на 2 від LeoLine

      я таким вважав його з 2004 року.так отож. і я давненько. він ще за часів свого прем*єрства нашому тодішньому губернатору зламав щелепу. в душевній розмові.

        Гість: Апрель_ка

        41.03.14, 01:04

        йому дуже важко... ну прикинь тобі кажуть вийти на сцену палацу "Україна" і сказати - "Я люблю гомосексуалістів!!!"
        так само і йому було важко говорити на весь світ написаний для нього текст. писала Росія, але ж ми про це не знаємо. ми думаємо, що він так переживав... видавлював з себе сльозу перед вибаченням...
        а насправді йому важко було видавити це з себе. але шкурка дорожча.

          51.03.14, 01:05

          Порадовал дядька!!! Я всегда говорил что смерть слишком легкий выход для него! Его, привыкшего гонять кабанов в Сухолучье, самого загнали и выставили на посмешище! пусть любуется как мы топчем его газоны, пляшем на его кровати и меряем его красные трусы!!!

            61.03.14, 01:06Відповідь на 4 від Гість: Апрель_ка

            бо народ чи не вперше диктатора ставить на коліна.

              Гість: Апрель_ка

              71.03.14, 01:08Відповідь на 6 від LeoLine

              бо народ чи не вперше диктатора ставить на коліна.
              однім словом - кошмар

                81.03.14, 01:09Відповідь на 5 від pitst

                Порадовал дядька!!! Я всегда говорил что смерть слишком легкий выход для него! Его, привыкшего гонять кабанов в Сухолучье, самого загнали и выставили на посмешище! пусть любуется как мы топчем его газоны, пляшем на его кровати и меряем его красные трусы!!!и слушаем вот такую музыку http://blog.i.ua/community/3062/1366079?autoplay=1

                  91.03.14, 01:10Відповідь на 7 від Гість: Апрель_ка

                  бо народ чи не вперше диктатора ставить на коліна.однім словом - кошмаркошмар ещё ему даже и не снится - только прелюдия к кошмару.

                    Гість: Апрель_ка

                    101.03.14, 01:15Відповідь на 9 від LeoLine

                    бо народ чи не вперше диктатора ставить на коліна.однім словом - кошмаркошмар ещё ему даже и не снится - только прелюдия к кошмару.кому йому? народу?
                    ооооо... я думала що хуже вже не буде.. .хоча ні. буде війна, після війни відстроювання держави... і тому подібне. все це ми пережили вже.
                    краще так, ніж рабство.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна