хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Дмитро Ярош: для російськомовних (відео)

Цитування:

Ідеологічна платформа ударного кулака Української революції досі залишалася вкрай невиразною. Обмежуючись малохвилинними заявами стратегічного характеру, позиція Правого Сектора з базових аспектів політичного світогляду просто не зачіпалася. Це породжувало масу протиріч і давало грунт для спекуляцій як його опонентам, так і самопроголошеним лідерам. Нарешті, Правий Сектор опублікував відео - кліп, в якому в максимально доступною і відкритою формою позначив свою позицію щодо основних ідеологічних питань, позначивши політичні, культурні та духовні орієнтири Української національної революції.


20

Коментарі

125.02.14, 22:54


Слова зайві.

    226.02.14, 00:39

    Мені подобається Дмитро Ярош і дуже не подобається це відео. Не хочеться ображати людей, які його робили, але для мене воно досить агресивне і гнітюче. Чесно, я не можу його сприйняти позитивно, навіть на слух. А як ше й дивитися - взагалі кошмар. На жаль, недостатньо мати хороші наміри. Треба вміти їх правильно донести. Може цинічно, але, на мою скромну думку, їм вкрай потрібна хороша реклама. Шось таке, як знімає BABYLON'13 ( http://www.youtube.com/channel/UCrJIIeADD45RsffK2yYgmSw ) або Громадянин / The Сitizen ( http://www.youtube.com/watch?v=QrUM1GUy5Xk ). У них зараз багато прихильників з'явилося, думаю, знайдуться серед таких і талановиті режисери. Якщо є у вас знайомі з ПС, донесіть думку простої людини - хочеться, щоб все у них було добре.

      326.02.14, 00:40

        426.02.14, 02:07Відповідь на 2 від minona

        згоден.. хлопці й не думали колись влізти в реал зі зброєю та ще й на всі канали..

          526.02.14, 08:28

          Хорошие слова, все правильно сказано, однако такая подача программы многих испугает и оттолкнёт. Разьве ответит девушка взаимностью парню, который выпучив глаза, оскалившись , наморщив лоб, скрючив пальцы признался ей в любви? В лучшем случае убежит. Ребата, не делайте психологических ошибок в пропаганде своих идей. Поработайте с имиджмейкерами. Страх- не лучшее средство убеждения. Самые крепкие вожжи- шелковые.

            анонім

            626.02.14, 11:04

            Я залишаюсь зі Свободою. У них 23 роки все однозначно і визначено. Серед Героїв Небесної Сотні найбільше свободівців.
            Героям слава!

              726.02.14, 11:12Відповідь на 6 від анонім

              Я залишаюсь зі Свободою. У них 23 роки все однозначно і визначено. Серед Героїв Небесної Сотні найбільше свободівців.
              Героям слава!
              я говорив й не раз: Тягнибок з тих, хто веде людей на бійню...
              якби Тягнибок був сам на передовій і вів людей - я б сам вступив у лави Свободи.

                826.02.14, 11:13Відповідь на 5 від VChmyriov

                Хорошие слова, все правильно сказано, однако такая подача программы многих испугает и оттолкнёт. Разьве ответит девушка взаимностью парню, который выпучив глаза, оскалившись , наморщив лоб, скрючив пальцы признался ей в любви? В лучшем случае убежит. Ребата, не делайте психологических ошибок в пропаганде своих идей. Поработайте с имиджмейкерами. Страх- не лучшее средство убеждения. Самые крепкие вожжи- шелковые.вони НАВЧАТЬСЯ бути пухнастими при потребі

                  анонім

                  926.02.14, 11:22Відповідь на 7 від LeoLine

                  Я залишаюсь зі Свободою. У них 23 роки все однозначно і визначено. Серед Героїв Небесної Сотні найбільше свободівців.
                  Героям слава!
                  я говорив й не раз: Тягнибок з тих, хто веде людей на бійню...
                  якби Тягнибок був сам на передовій і вів людей - я б сам вступив у лави Свободи.
                  Тягнибока би першого снайпер підстрелив. Тягнибок на Майдані перебував щоденно.

                    1026.02.14, 11:29Відповідь на 9 від анонім

                    Я залишаюсь зі Свободою. У них 23 роки все однозначно і визначено. Серед Героїв Небесної Сотні найбільше свободівців.
                    Героям слава!
                    я говорив й не раз: Тягнибок з тих, хто веде людей на бійню...
                    якби Тягнибок був сам на передовій і вів людей - я б сам вступив у лави Свободи.
                    Тягнибока би першого снайпер підстрелив. Тягнибок на Майдані перебував щоденно.
                    став би Героєм України.. але він - БОЯГУЗ, як і вся тритушка.. на жаль.. вони 30-го листопада втекли з Майдану незадовго до побиття студентів.. втекли - то хай би собі тікали, АЛЕ удень були люди, котрі намагались зі сцени попередити студентів про нічний розгін - їх не допускали до сцени і називали провокаторами.. мій знайомий студент був там в ту ніч і кілька днів до цього в охороні будинку профспілок...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна