хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Бойкот товарів від ПР! Це абсолютно безпечно і це працює

 

Бойкотувати простіше, ніж може здатися, — просто запам’ятайте, товари яких виробників категорично не треба купувати, у які магазини не треба зазирати. Трохи напружившись — зажди знайдете альтернативу.

Але цього мало!

Варто роздрукувати листівки та покласти у під’їзді, роздати знайомим, щоб поклали у своїх під’їздах. І це працюватиме ще ширше і краще.

По суті, найважливіше, що несе бойкот як суспільна акція, — власники-регіонали відчують небайдужість на власній шкурі. Ставлення суспільства багатьом може буди важливішим за гаманець.

Ну а ті, кому гаманець важливіший за будь-що — мають відчути наше ставлення гаманцем.

Нижче читайте FAQ спільноти Бойкот Партії Регіонів. Під катом також посилання на листівки/наліпки тощо.

Будьмо небайдужими. Висловлюймо власну позицію. Жарти — жартами, але власна позиція і готовність її відстоювати належать до найтвердіших валют світу. Але при цьому функціонально ширша .)

Все про Бойкот у запитаннях-відповідях! Читніть самі, розшарьте, друканіть і розповсюдьте серед друзів. Це наша «матчасть»!

#бойкот #євромайдан
Далі тут  


parador


32

Коментарі

17.01.14, 13:36

    Гість: ТарасЧупринка

    27.01.14, 20:29

    Бойкотуємо москальських холуїв!!!

      37.01.14, 23:02

      Порадувало, що я й так їх не підтримувала, купую "Рябу" давно, бо вона менш напхана хімією, Золоту Балку, а каву п'ю італійську мелену. І користуюсь Раффайзен-Банком. Як і все решта, крім Укртелекому. Бо іншого стаціонарного оператора у нас просто нема.

        48.01.14, 03:56

        Послугами ЖОДНОГО об'єкту не користуюсь.

          58.01.14, 04:07

          Значить так - "лайф" нарзі без альтернтиви, т й поповнюю 15грн на 2 місяці... не розбгатіють
          І ще, проблемка. Працюю в держкомунльному підприємстві. Раніше зрплту отримували в ощад і вчасно... а тепер перевели у Надру. Почались затримки. Воював, колектив піднімав, не допомогло. Відповідь дирехтора - не влаштовує, шукайте іншу роботу.

            68.01.14, 09:13

            В обране. Буду штудіювати.
            Вже знаю, що один "гріх" є ; лайф все решта можна обійтись

              Гість: SСHUTZE

              78.01.14, 11:43

              Я нікогда нє пальзовался етіми"услугамі"

                88.01.14, 13:26

                Давно вийшов з парафії цих банок, цій тарі

                  Гість: Отец Онуфрий

                  98.01.14, 15:13

                  Все мы понуждаемы пользоваться услугами банков . Для займов и хранения сбережений .Следует нам , дети, памятовать что надёжны лишь те банки где трудятся мужи благочестивые, честные и воцерковленные.
                  О таковых же лучше узнать у священнослужителя канонической Православной Церкви.

                    108.01.14, 15:34Відповідь на 9 від Гість: Отец Онуфрий

                    а краще до церкви гроші відносити "каноніческой" і ненапружуватись

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна