Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Нe спи, моя рідна земля - прокинься. Бодай за мить до біди.


  • ВАШ ХОД, ОППОЗИЦИЯ
    ВАШ ХОД, ГРАЖДАНЕ
    Майдан слит. Там нынче поют певуны. Без политики. Без смысла. Без печали и забот. 
    ОК. Еще вчера можно было шантажировать политическую оппозицию: мол, не придете к мустафам на поклон, обвиним вас в расколе. Сегодня этот шантаж уже не работает. По факту "раскалывать" нечего. 
    Так чего ждем, ребята? Делаем им приятно? 
    Мне как-то не хочется, чтобы ИМ было приятно. Мне хочется - совсем наоборот. И думается в связи с этим простая дума. 
    Можно слить один майдан один раз. Но никакие вражьи технологии не обеспечат слив ВСЕГО протеста. Он есть. Он силен как никогда. 
    Резолюция Вече со всеми насущными требованиями - у вас на руках. 
    Зовите людей - под всеми мыслимыми флагами. 
    29-го на Европейскую. Пусть там будет разноцветно, зло и красиво. 
    Только политика, только хардкор. 
    Петь и плясать будем - без Януковича и Ко. И в Европу пойдем - без найемов. 
    Нe спи, моя рідна земля - прокинься. Бодай за мить до біди.
17

Коментарі

127.11.13, 23:09

Що це було?

    анонім

    227.11.13, 23:12

    Чесно скажу, мені і не хочеться, щоб янукович підписував цей доленосний документ. Краще , щоб таких козирів у нього не було. Тоді народ і скаже свое слово , тоді точно не буде йому поблажок.

      327.11.13, 23:28

      Шо злили, то злили...

        Гість: NeManul

        427.11.13, 23:31

        вони все знають

          528.11.13, 00:27Відповідь на 2 від анонім

          Чесно скажу, мені і не хочеться, щоб янукович підписував цей доленосний документ. Краще , щоб таких козирів у нього не було. Тоді народ і скаже свое слово , тоді точно не буде йому поблажок.

            628.11.13, 06:51Відповідь на 2 від анонім

            Чесно скажу, мені і не хочеться, щоб янукович підписував цей доленосний документ. Краще , щоб таких козирів у нього не було. Тоді народ і скаже свое слово , тоді точно не буде йому поблажок.100% Як в моїй голові прочитала.

              анонім

              728.11.13, 07:52

              Говорили про "проект банкової" Сєню, "проект фірташа" Кличка, "попа гапона" Тягнибок та про єдину надію -- громадських активістів. А як дійшло до діла, то ці активісті злили протест з такою швидкістю, що ми навіть і уявити собі не могли. Усе таки присутність партійців гарантувала протестне спрямування. Хай би лідери і не виступали -- нічого нового вони не скажуть. Але партійці мали би бути на Майдані з самого початку, нардепи від опозиції мали би створити свою координаційну раду і тримати усе під своїм контролем. А так я не здивуюся, якщо угоду не буде підписано, а танці на Майдані продовжатся, без буд-яких реалних дій.

                828.11.13, 14:19

                Що значить злили? поясніть.

                  Гість: SСHUTZE

                  928.11.13, 16:34Відповідь на 2 від анонім

                  Чесно скажу, мені і не хочеться, щоб янукович підписував цей доленосний документ. Краще , щоб таких козирів у нього не було. Тоді народ і скаже свое слово , тоді точно не буде йому поблажок.Так он и не подпишет,он и не собирался ,ето пыль в глаза а народ никогда и ничего не скажет как не сказал 24-го и не скажет 29 -го тоесть завтра.!!!

                    1028.11.13, 20:13Відповідь на 2 від анонім

                    революции не буде,не надійтесь...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна