хочу сюди!
 

Наталия

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

Заява місії Кокса-Квасневського.

МОНІТОРИНГОВА МІСІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ В УКРАЇНІ

Пет Кокс, колишній Президент Європейського Парламенту

Александр Квасьнєвський, колишній Президент Польщі

Заява Місії

Брюссель, 13 листопада 2013 року

З огляду на швидкозмінну ситуацію, яка стосується виконання умов, необхідних для підписання Угоди про асоціацію, включно із положеннями про створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі, між Європейським Союзом, його країнами-членами та Україною, ми оприлюднюємо попередню заяву нашої місії, а не остаточний звіт.

Наша місія щойно повернулася після свого 26-го візиту в Україну. Ми відзначаємо досягнення значного прогресу у виконанні вищезгаданих умов. Однак ми також з жалем констатуємо, що наразі не готові звітувати про повне виконання цих умов.

На даному етапі на розгляді у Верховній Раді знаходяться дві конкретні та одна потенційна пропозиції щодо законів, необхідних для виконання умов для підписання Угоди про асоціацію. 

8 листопада Верховна Рада – за повної підтримки опозиції – успішно ухвалила у першому читанні законопроект про прокуратуру і законопроект про внесення змін у закон про парламентські вибори. Очікується, що друге читання, присвячене розгляду цих законопроектів, відбудеться під час парламентської сесії, яка пройде наступного тижня і розпочнеться у вівторок, 19 листопада.

Після кількох місяців роздумів і обговорення різних варіантів місія запропонувала застосувати часткове помилування Юлії Тимошенко як найвірогідніший спосіб розв’язання проблеми вибіркового правосуддя. Цей варіант є мінімальною вимогою, яка здатна дати максимальний результат. Він залежить винятково від української влади та доброї волі Президента України і не передбачає ані делегування відповідальності за його виконання іншим інституціям, ані потребу змінювати чинне законодавство. Однак Віктор Янукович віддав перевагу альтернативному шляхові, який полягає у розробці спеціального закону, що дозволятиме засудженим, включно із Юлією Тимошенко, лікуватися закордоном через незадовільний стан здоров’я та гуманітарні причини.

В останні тижні у Верховній Раді була зареєстрована ціла низка законопроектів про лікування за межами України. Однак жоден із них не мав спільної підтримки від уряду та опозиції. Відповідальність за досягнення консенсусу з приводу розробки необхідного законопроекту була покладена на спеціальну робочу групу, очолювану народним депутатом від Партії регіонів Геннадієм Васильєвим.

Наразі Партія регіонів не запропонувала жодного законопроекту про лікування закордоном, виступаючи водночас проти усіх чинних проектів закону з цього питання. Проте пропозиція щодо ухвалення такого закону надходила від Президента. Він особисто засвідчив перед медіа, низкою голів держав і міністрів закордонних справ ЄС, а також представників Європарламенту і Єврокомісії свій намір підписати такий закон щойно його буде ухвалено Верховною Радою.

Час для виконання умов, необхідних для підписання Угоди про асоціацію 29 листопада, невпинно спливає. Остання парламентська сесія, що передуватиме саміту Східного партнерства у Вільнюсі, відбудеться в Україні наступного тижня. Вона може стати вирішальною у розв’язанні проблеми; однак, з іншого боку, вона здатна спровокувати безвихідь і перетворитися у контрпродуктивний пошук винуватого. Місія закликає усі сторони процесу конструктивно використати час, що залишився, задля досягнення історичного консенсусу, результатом якого може стати успішний саміт у Вільнюсі.

Ми відзначаємо хронічну відсутність взаємодовіри та певності між сторонами, які представляють уряд та опозицію у Верховній Раді. У разі невдачі у виконанні необхідних умов існує ризик виникнення ситуації, за якої кожна сторона звинувачуватиме іншу в утриманні політичних заручників. Це може виявитися надчутливим та надемоційним завершенням процесу.

З огляду на майбутню зустріч Ради міністрів ЄС із закордонних справ, що відбудеться 18 листопада, ми вважаємо, що наразі завчасно стверджувати, що необхідні умови були виконані або, навпаки, що ці умови все ще не можуть бути виконані. На нашу зважену думку, невирішені проблеми можуть бути розв’язані тим чи іншим способом. Важливим є не здатність розв’язати проблему, а радше політична воля зробити це. Що є дійсно конче потрібним у наступний тиждень – це віднайти політичну волю, діяти та досягти результату.

З огляду на вищевикладене та рекомендації Президента Європарламенту Мартіна Шульца, які були одноголосно підтримані Конференцією голів політичних груп Європарламенту, було вирішено подовжити мандат місії до вільнюського саміту та попросити її повернутися в Україну наступного тижня.

26

Коментарі

115.11.13, 14:51

Одні біди Україні від тої Люльки...

    215.11.13, 15:07Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола

    Біда у тому що наш яйцеовоч боїться чи не усього на світі: Путіна,Тимошенко,Росії,Європи,яйця.І наразі невідомо чого ж він боїться найбільше.Я рахував що Путіна,але здаєтьсятимошенко він боїться щен більше ніж Путіна.

      Гість: lkjmn

      315.11.13, 15:16Відповідь на 2 від uraha

      А насправді йому варто боятися народу України.

        415.11.13, 15:23Відповідь на 2 від uraha

        Біда у тому що наш яйцеовоч боїться чи не усього на світі: Путіна,Тимошенко,Росії,Європи,яйця.І наразі невідомо чого ж він боїться найбільше.Я рахував що Путіна,але здаєтьсятимошенко він боїться щен більше ніж Путіна.Справа навіть не в цьому....Чому повинна доля всього народу залежати від однієї людини???....Чи юльки ,чи овоча...

          515.11.13, 15:34Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

          Біда у тому що наш яйцеовоч боїться чи не усього на світі: Путіна,Тимошенко,Росії,Європи,яйця.І наразі невідомо чого ж він боїться найбільше.Я рахував що Путіна,але здаєтьсятимошенко він боїться щен більше ніж Путіна.Справа навіть не в цьому....Чому повинна доля всього народу залежати від однієї людини???....Чи юльки ,чи овоча...Ви, часом, не Чечетов? Це його слова.

            615.11.13, 15:35Відповідь на 3 від Гість: lkjmn

            українського народу він боїться ще з часів Майдану

              Гість: lkjmn

              715.11.13, 15:39Відповідь на 6 від uraha

              українського народу він боїться ще з часів МайдануЩось не помітно. Чи він, як той "голубой ворішка" - соромиться, боїться, але зупинитися красти не може?

                815.11.13, 16:12Відповідь на 5 від Enigm@*

                Біда у тому що наш яйцеовоч боїться чи не усього на світі: Путіна,Тимошенко,Росії,Європи,яйця.І наразі невідомо чого ж він боїться найбільше.Я рахував що Путіна,але здаєтьсятимошенко він боїться щен більше ніж Путіна.Справа навіть не в цьому....Чому повинна доля всього народу залежати від однієї людини???....Чи юльки ,чи овоча...Ви, часом, не Чечетов? Це його слова.Невже він свого вождя овочом називав???

                  915.11.13, 16:21Відповідь на 7 від Гість: lkjmn

                  Тільки на охорону свого тіла від народу він витрачає майже по мільйону гривень в день.І охоронців собі найняв відповідних.
                  http://gazeta.ua/articles/andrij-kokotyuha/_ohorona-yanukovicha-ce-ryadovi-bratki-yaki-vizhili-pislya-rozbirok-u-90-h/437635

                    Гість: lkjmn

                    1015.11.13, 16:27Відповідь на 9 від uraha

                    Тільки на охорону свого тіла від народу він витрачає майже по мільйону гривень в день.І охоронців собі найняв відповідних.
                    http://gazeta.ua/articles/andrij-kokotyuha/_ohorona-yanukovicha-ce-ryadovi-bratki-yaki-vizhili-pislya-rozbirok-u-90-h/437635
                    І хто його охороняє? Термінатори? Чи він сподівається що Гонт вже нема?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна