хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Навмисно не придумаєш

У неділю в матчі четвертого туру чемпіонату Данії з футболу між командами "Брондбю" і "Рандерс" було зафіксовано безгольову нічию.

Але поєдинок запам'ятався не тільки і навіть не стільки цим. Після фінального свистка, коли глядачі вже залишали трибуни, хлопець і дівчина вибралися на поле стадіону і, скинувши з себе одяг, квапливо зайнялися сексом біля центрального кола.

Про інцидент повідомив співробітник прес-служби "Брондбю" Міккель Давідсен. Відповідний знімок він опублікував у своєму мікроблозі Twitter.

Завершити розпочате парочці завадила охорона стадіону, яка спрацювала досить оперативно і вигнала порушників з арени.

Зазначимо, що це далеко не перший подібний випадок в історії футболу. Наприклад, раніше це приходило в голову хорватській співачці і моделі Playboy Нівес Цельсіус. Остання відсвяткувала історичну перемогу хорватів над англійцями у відбірковому циклі Євро-2008 сексом з чоловіком у центральному колі стадіону "Максимір" у Загребі.


Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/sport/_danski-vbolivalniki-pislya-futbolnogo-matchu-zajnyalisya-seksom-pryamo-na-poli/513259">Gazeta.ua</a>


38%, 5 голосів

31%, 4 голоси

31%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
15

Коментарі

127.08.13, 17:06

Ну хоч НА ЩОСЬ подивитись - акщо ГРАТИ НЕ МОЖУТЬ...

    227.08.13, 17:11Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    цікаво що у них було результативнішим ?

      Гість: ТарасЧупринка

      327.08.13, 17:33

      краще сексом зайнятися ніж на такий футбол дивитися

        427.08.13, 21:24Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

        Я дивлюся тут у нас активізувалася команда "дятлів". Хельсан, Чупринка, тепер Ви отримали чергові бойові нагороди. Ці дятли видно забули що іх порода від струсу мозку та наглої смерті завше гине

          527.08.13, 21:32Відповідь на 4 від Характерник+

          Я дивлюся тут у нас активізувалася команда "дятлів". Хельсан, Чупринка, тепер Ви отримали чергові бойові нагороди. Ці дятли видно забули що іх порода від струсу мозку та наглої смерті завше гинеВручення таких "нагород" = ПРИЗНАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ!
          Так що це лише на користь!

            627.08.13, 21:41Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

            Вірно помвчено

              727.08.13, 21:42Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

              Повністю погоджуюся із Вашою оцінкою. Такі "нагороди" піднімають авторитет нагородженого у очах тих кого "дятли" не удостоюють своєю увагою.

                827.08.13, 21:50Відповідь на 3 від Гість: ТарасЧупринка

                краще сексом зайнятися ніж на такий футбол дивитисяДо речі, є такий "метод впливання" ще з давних давен: коли поле ЗАСІЯНО - треба обовязково на нему зайнятись сексом - ТОДІ БУДЕ ВРОЖАЙ!
                Так що на тому полі надалі БУДЕ ВРОЖАЙ на ГОЛИ!

                  927.08.13, 21:51Відповідь на 7 від Характерник+

                  Повністю погоджуюся із Вашою оцінкою. Такі "нагороди" піднімають авторитет нагородженого у очах тих кого "дятли" не удостоюють своєю увагою.Я росту сам над собою!

                    1027.08.13, 21:55Відповідь на 8 від Богдан Ляшко

                    Ваші слова нагадали мені епізод із книги про стародавню Спарту. Там описується обряд перед посівною так як Ви розповідаєте. Землероб зрошує своєю спермою готове до сівби поле.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна