хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Росія не пустила до себе Каськіва

Члена фракції "НС-НУ" Владислава Каськіва, який прилетів до Москви на запрошення телеканалу НТВ, не пустили на територію Російської Федерації.

Каськів мав взяти участь у програмі "К барьеру!", повідомив "Українській правді" голова Незалежної медіа-профспілки України Роман Скрипін, який мав виконувати роль "секунданта" Каськіва.

За його словами, представники російської влади послались на статтю 27 закону "Про в'їзд до РФ", у якій ідеться про заборону в'їзду людям, які загрожують безпеці Росії.

Скрипін додав, що окрім нього разом з Каськівим до Москви прилетіли його прес-секретар та журналіст Вахтанг Кіпіані. Вони очікують в аеропорту на приїзд представника посольства України в Росії.

"Підставою для заборони мого в'їзду на територію РФ став закон, згідно з яким я загрожую національній безпеці Росії", - сказав Каськів у коментарі "5 каналу".

"Мені здається, що панічний страх спецслужб російських перевершив всякі розумні і зрозумілі межі", - додав він.

На думку Каськіва, недопуск його на територію Росії виглядає дивно, бо він є "членом міжпарламентської групи дружби між Росією і Україною".

"Я не давав жодних підстав прямо чи опосередковано вважати, що якимось чином заперечує україно-російські взаємостосунки, а тим більше загрожує державному суверенітету або національній безпеці Росії", - додав депутат.

У програмі "К барьеру!" опонентом Каськіва мав бути російський політик Володимир Жириновський.

Як відомо, у понеділок Служба безпеки України заборонила в'їзд на територію нашої держави меру Москви Юрію Лужкову, який заявив про те, що Севастополь як військово-морська база СРСР і Росії ніколи не передавався Україні й повинен бути повернутий Росії.

Українська правда


Дивно, чому Росія не пустила Каськіва. Адже, я жодного разу не чув від нього антиросійських закликів.

16

Коментарі

115.05.08, 14:08

А що ж тут дивного Учора ми їх,а сьогодні вони нас
...зворотній бік медалі(чи монети),так би мовити

    215.05.08, 14:12Відповідь на 1 від IMHOtip

    у нас було за що
    а у них???

      анонім

      315.05.08, 14:12Відповідь на 1 від IMHOtip

      100%

        415.05.08, 14:17Відповідь на 2 від Тарас Токар

        у нас було за що
        а у них???
        А вони знайдуть ,як і завжди

          515.05.08, 14:21Відповідь на 4 від IMHOtip

          цікаво було б почути їхні пояснення, якщо вони взагалі будуть...

            615.05.08, 14:22

            Може вони злякались за Жиріка?

              715.05.08, 14:24Відповідь на 2 від Тарас Токар

              Для пукіновської кліки ми усі небезпечьні, бо несемо дух свободи! Ото ж усякий непотріб і їде до України агітувати за "Великую Россию". Ще тому, що усякий режим тупий, та вузьколобий, привик спиратися на кнут! А домовлятися це всерівно, що від равлика вимагати вивчити квантову механніку!

                815.05.08, 14:27Відповідь на 7 від Hudson Hawk

                цікаві думки
                я їх повністю розділяю.

                  Гість: ШамаШ

                  915.05.08, 14:32Відповідь на 6 від Icebear

                  Почему...?Ирак,прошел у него на ура....

                    1015.05.08, 14:34Відповідь на 5 від Тарас Токар

                    цікаво було б почути їхні пояснення, якщо вони взагалі будуть..."Не Царское это дело перед холопами ответ держать"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна