Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Земляни?? або Кому Ад на Землі..

18+

Якщо ви думаєте, що ЗНАЄТЕ що таке людська/нелюдська жорстокість - то ви жорстоко помиляєтесь..

Такої кількості жорстокості, болю та безнадії, як у цьому фільмі, на екрани ще не вихлюпувалось..

Я наполегливо рекомендую ДИВИТИСЬ цей фільм УСІМ і ДО КІНЦЯ, хоч далеко не усім не вистачить (я навіть не уявляю, чого не вистачить вам особисто) сил додивитись це відео повністю.. 

А чому до цього товариства??.. Бо любити Україну це любити не лише людей, а й ближнього........................

А ми ж сильніші за ЧАС!!!..................................................................................................

14

Коментарі

Гість: Tomasina

118.10.12, 00:59

У меня собака сдохла в прошлом году на операции здесь. Не буду даже смотреть - всю неделю рыдала.

    218.10.12, 01:02Відповідь на 1 від Гість: Tomasina

    ОЧЕНЬ тяжелый фильм...
    где-то на середине просмотра меня разобрала срачка... нормальная физиологическая реакция...

      318.10.12, 08:34

      Смотрел года три назад...- всё правда...

        418.10.12, 09:59

        Ні! Я не можу на таке дивитися! У мене зараз буде істерика!

          518.10.12, 15:49

          А можна в кількох словах про зміст. А то мені вже від самих коментарів страшно

            618.10.12, 23:11Відповідь на 5 від mammamia

            А можна в кількох словах про зміст. А то мені вже від самих коментарів страшноу фільмі показано ЯК люди "законно" знущаються з тварин: як утримують на велетенських фермах та як забивають, а також - "лабораторії" де ставлять "досліди" на тваринах... голий натуралізм + непоганий авторський коментар....

              718.10.12, 23:12Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

              Ні! Я не можу на таке дивитися! У мене зараз буде істерика!так і повинно бути з нормальною людиною....

                818.10.12, 23:25Відповідь на 6 від LeoLine

                Це - страшніше, ніж радянські та фашистські концтабори???

                  919.10.12, 01:03Відповідь на 8 від mammamia

                  так.. там не виживає ніхто...

                    1019.10.12, 17:17Відповідь на 7 від LeoLine

                    Тоді я не нормальна людина,бо змогла передивитись фільм від початку до кінця без істерики...

                    Перед цим,правда, прийшлось налаштувати себе відповідним чином....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна