Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Кримчани більше не хочуть бути російською автономією -опитування

Перепрошую, що рекомендую новину, яка проходить у стрічці новин i.ua, але вони досить швидко міняються, а як на мене, новина досить важлива і втішна.

http://gazeta.ua/articles/life/_krimchani-bilshe-ne-hochut-buti-rosijskoyu-avtonomieyu-opituvannya/455511

Прохання проголосувати в опитуванні, це не буде думкою кримчан, але цікаво, як взагалі відносяться до автономії Криму, бо особисто я як житель Криму цієї автономії зовсім не відчуваю, і вважаю її непотрібною як такою, а збільшення прав Криму є небезпечним для цілісності держави і громадського спокою.

13%, 5 голосів

3%, 1 голос

18%, 7 голосів

68%, 27 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
22

Коментарі

113.09.12, 10:15

Бракує варіантів.

    213.09.12, 11:10

    Бракує варіянтів. Якщо й має існувати автономія, то не "російська", якою вона є зараз, а національна - татарська та інших корінних народів. В іншому випадку вона не має сенсу.

      Гість: R0mmel

      313.09.12, 11:23Відповідь на 2 від dytyna

      Бракує варіянтів. Якщо й має існувати автономія, то не "російська", якою вона є зараз, а національна - татарська та інших корінних народів. В іншому випадку вона не має сенсу. отримаєте другу Чечню. Чого у всіх такі рожеві окуляри на рахунок татар?

        анонім

        413.09.12, 11:23

        Таврійська область - саме те, монголо-татарську назву Таврії також треба прибрати

          анонім

          513.09.12, 11:24Відповідь на 2 від dytyna

          а нічого, що татари в Таврію прийшли як головорізи-окупанти?

            613.09.12, 11:39

            а шо такоє? чєм братья расєянє нє угаділі?

              анонім

              713.09.12, 12:39

              Cкасувати автономія в межах адмінімтративно-територіальної реформи.

                Гість: ТарасЧупринка

                813.09.12, 18:11

                Кримська автономія антиконституційна. За Конституцією Україна є унітарною державою. А це автоматично означає що, будь яких автономних республік у ній за визначенням бути не може.

                  913.09.12, 18:42Відповідь на 3 від Гість: R0mmel

                  отримаєте другу Чечню. Чого у всіх такі рожеві окуляри на рахунок татар?У мене не рожеві окуляри. Я там довго жила і доволі добре знаю цих людей.

                    1013.09.12, 18:43Відповідь на 5 від анонім

                    а нічого, що татари в Таврію прийшли як головорізи-окупанти?Якщо вірити теорії переселення народів, всі кудись прийшли як окупанти. Кримсько-татарський етнос формувався в Криму.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна