хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

"Волякобель" заблокувала ТВІ, поверніть єдиний нормальний канал!

Проффессоро-зеківське самоуправство триває, вчора 05.09.12 р. включив єдиний канал який дивлюсь і виявилось що я на нього вже не підписаний, зеки все покращити й тут встигли angry

ПОВЕРНІТЬ ОКУПАНТИ ТВІ В БАЗОВИЙ ПЕРЕЛІК КАНАЛІВ !!!

Як мене ці відморозки даунбаські дістали, всіх адекватних людей прошу 8 вересня прийти на Михайліську площу о 12.00 годині.

Добратись можна так: з станції метро "Хрещатик" пройти до центрального відділення пошти там де глобус на майдані з вигравіюваними відстанями до різних міст, а далі піднятись в гору по вулиці Михайлівській до Михайлівської площі десь 500 метрів пройтись потрібно.

http://www.dem-alliance.org/news/akcija-na-zahist-kanalu-tvi.html

http://vk.com/event42555660

Сьогодні 06.09.12р. вже читаю інформацію в ЗМІ що ТВІ звинувачують в завищенні рейтингів, таке враження що ПРасти всю Україну вважають даунами як на Данбасі, ну які нормальні люди (не лохторат ПРастой) можуть повірити в маячню донецької мафії про ТВІ, Тимошенко, Покращення, Мову ... ???


75%, 6 голосів

25%, 2 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
15

Коментарі

16.09.12, 09:59

Я буду обов'язково.
Слава Україні ! Смерть ворогам !

    Гість: lkjmn

    26.09.12, 10:46

    Гандони!

      36.09.12, 12:07

      Ой як далеко той Києв!

        Гість: Kongresmen

        46.09.12, 13:25

        До Києва далеко. Але повністю підтримую Вас. Окупантів потрібно нищити.

          56.09.12, 13:39Відповідь на 3 від Округ 31

          Ой як далеко той Києв!Зайди по посиланню в багатьох місцях проводитиметься акція.

            –10066.09.12, 13:40Відповідь на 4 від Гість: Kongresmen

            До Києва далеко. Але повністю підтримую Вас. Окупантів потрібно нищити.Зайди по посиланню в багатьох місцях проводитиметься акція. Винищимо даунбасів ПРастичних

              Гість: B-)

              76.09.12, 23:13

              Вже й до Дніпропетровщини добрались. У Кривому Розі ТВі теж вимкнули
              Добре, хоч інтернет ще не заборонили, хоча, все з цією владою можливо(

                анонім

                87.09.12, 08:53

                Буду там. Совет, я уже сделал закладку канала по инету. Вчера пробовал - Ок, можно даже вопросы писать.

                  Гість: Лютый Гриня

                  97.09.12, 09:23

                  Якби жила хоч неподалік від Києва- приїхала б неодмінно. А так - подумки я з протестуючими...

                    107.09.12, 09:32Відповідь на 7 від Гість: B-)

                    Вже й до Дніпропетровщини добрались. У Кривому Розі ТВі теж вимкнули
                    Добре, хоч інтернет ще не заборонили, хоча, все з цією владою можливо(
                    Як люди не доберуться до ПРастів то Прасти до всього доберуться, вже землю деребанити почали сьогодні.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна