хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

At

At

Отакої.


Цього разу «Репортер» номінує зірку «Голосу країни» та призерку міжнародного конкурсу «Нова хвиля-2012» Марічку Яремчук, яка днями отримала з рук прем’єра Миколи Азарова урядову подяку за просування української музики. У відповідь вона повідомила про своє бажання. «Для мене було б честю, і я б хотіла підтримувати Партію регіонів на виборах і в цілому, морально, і як співачка», — сказала Яремчук.

«Для мене це сюрприз і несподіванка, — відповів прем’єр-міністр. — Мені приємно, що така пропозиція надійшла… Ми розглянемо вашу пропозицію, і з вами зв’яжуться».

Як повідомила пізніше в інтерв’ю Яремчук, Рінат Ахметов, який підтримував співачку на «Новій хвилі», на її рішення не вплинув. Каже, що вона — людина аполітична, а її рішення підтримати регіоналів не означає, що вона «влазить у політичні дебати».

«Це просто моя моральна підтримка, — каже співачка, — як молодої виконавиці із Західної України. Певно, вже час об’єднуватися і немає значення — Схід чи Захід. Треба бути на одній хвилі всьому українському народові та владі в тому числі».



16

Коментарі

Гість: sonyna

130.08.12, 08:10

Ой, ну не надо музыкантам и артистам в политику, ну правда..

    230.08.12, 08:37

    Ага, далеко піде...

      Гість: came kiev ua

      330.08.12, 09:37

      далеко ли пойдет? зависит от скрытых талантов... и насколько они откроются в нужный момент

        430.08.12, 10:06

        Точно.. далеко пойдет.. Азаров поможет..

          анонім

          530.08.12, 10:46

          Звичайна річ для сучасної молоді - своя сорочка ближче до тіла, Ахметов тіпа виділив копійчину, Азаров вручив на сцені нагороду, так значить вони добрі, а всі хто таких благодійників не підтримує погані Ніякої широти думки та навіть переживання за долю народу, країни, лише за себе, а всі ці бла-бла-бла про патріотизм лише прикривають факт, що вона хоче бути біля того банального корита - біля "властьпрєдєржащіх" ....
          Щоб до такої як вона дійшло, що країною керую кримінальне бидло, потрібно, щоб був її особисто якийсь мажор Ландік потаскав за волося по дорогому ресторану, тоді можливо дійде....

            Гість: lkjmn

            630.08.12, 10:59Відповідь на 2 від Мреє DAD

            Ага, далеко піде...Якщо міліція не зупинить.

              Гість: Анна Герман

              730.08.12, 12:00Відповідь на 6 від Гість: lkjmn

              А зачем милиции задерживать таланты ?..
              Вот , например гоп-прокурор Ринат Пизкун отлично аккомпонирует .
              Нужно только репертуар полностью обновить . Чтоб были региональные песни на хорошем региональном языке .

                Гість: lkjmn

                830.08.12, 12:42Відповідь на 7 від Гість: Анна Герман

                O! Ja! Ja!

                  930.08.12, 13:21

                  Дурочка юна... захотіла влади...

                    Гість: Анна Герман

                    1030.08.12, 13:30Відповідь на 8 від Гість: lkjmn

                    Schreibst Du in idisch ! Azoch'n wei .

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна