хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Зараз іде боротьба проти українського Народу

Я НЕ МОЖУ Й НЕ БУДУ МОВЧАТИ, БЛОКУЙТЕ АКАУНТ !!!

БУДУ СТАВИТИ ОПИТУВАННЯ ТАК ЯК Я ХОЧУ, БУДУ ПИСАТИ В СВОЄМУ БЛОЗІ ТЕ ЩО САМ ХОЧУ !!!

НЕ ЗАЛЯКУЙТЕ !!!

БЕЗПРЕДЄЛ ПЕРЕЙШОВ НА ВСЮ ДЕРЖАВУ

6 липня міліція розігнала пікет на захист української мови в центрі Черкас. Кілька мітингувальників отримали важкі забої. Одному зламали руку. Двох забрали в райвідділ. Правоохоронці діяли, керуючись формальним рішенням суду про заборону зібрання – начебто акція заважала концерту

У Луганській області міліція так обходиться з протестуючими давно. Але настільки масштабне побоїще, як у Черкасах, бачу вперше.

У Києві стараються діяти акуратніше. Бо туди можуть багато людей з'їхатися й дати відсіч. Тому почали з Черкас. На площі було дуже мало протестуючих, однак міліція організувала "показовий виступ" – продемонструвала всім, що робитимуть із нами, якщо захищатимемо свої права. Такий от знак подають суспільству.

Я читаю закон "про міліцію", їхні інструкції на час проведення масових заходів. Там чітко передбачено: повинна залучатися реально необхідна кількість сил. Вони мають право ставати тільки ланцюжком. А коли 30 чи 40 міліціонерів мочать двох людей, це із законом не в'яжеться. ЦЕ – БАНДИТИЗМ.

За хлопцями з Партії регіонів я спостерігаю з 1995 року. Своїми очима бачила, як на Донеччині пропадали підприємці, як вони боялися, як над ними знущалися. Їх СКИДАЛИ В ШАХТИ І РОЗСТРІЛЮВАЛИ, як Євгена Щербаня. У наших знайомих у Макіївці викрали дитину, яку потім батьки викупили за 50 тисяч гривень. Люди з того середовища зараз отримали владу. БЕЗПРЕДЄЛ ПЕРЕЙШОВ НА ВСЮ ДЕРЖАВУ.

Верховна Рада прийняла Податковий кодекс, законодавство по землі – розводять нас, як кошенят, як каже Чечетов. Написали, що рідна мова – це мова, якою особа вперше заговорила після народження. Навіть не знають, що є поняття "родові ознаки". Якщо народився в роду українців, то ти – українець і рідна мова твоя – українська. По-іншому не буває, так вирішив Господь Бог. ЗАРАЗ ІДЕ БОРОТЬБА ПРОТИ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ. І силовики отримали право робити все, що завгодно

http://gazeta.ua/articles/opinions-journal/_bezpredel-perejshov-na-vsyu-derzhavu/445258


8%, 2 голоси

88%, 23 голоси

0%, 0 голосів

4%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
16

Коментарі

115.08.12, 09:59

ПРасти на іздохє паследнєм.

    Гість: burtka

    215.08.12, 12:11Відповідь на 1 від stepan

    ПРасти на іздохє паследнєм.а из заметки можно понять, что мова на последнем издыхании.

      315.08.12, 14:10Відповідь на 2 від Гість: burtka

      ПРасти на іздохє паследнєм.а из заметки можно понять, что мова на последнем издыхании.Ти голубий прихильник ?
      Якщо - ні, то чого так низько спину їм поліруєш ...

        Гість: Рус с kija

        416.08.12, 09:27

        В Україні НАРОД, а не нація, я у всякому випадку не нацист і не націоналіст

          516.08.12, 09:35Відповідь на 4 від Гість: Рус с kija

          В Україні НАРОД, а не нація, я у всякому випадку не нацист і не націоналістТоді тебе "Народником" можна називати ?

            Гість: Рус с kija

            616.08.12, 09:40Відповідь на 5 від stepan

            В Україні НАРОД, а не нація, я у всякому випадку не нацист і не націоналістТоді тебе "Народником" можна називати ?Народовольцем, як Сковороду чи Шевченка.

              716.08.12, 09:44Відповідь на 6 від Гість: Рус с kija

              В Україні НАРОД, а не нація, я у всякому випадку не нацист і не націоналістТоді тебе "Народником" можна називати ?Народовольцем, як Сковороду чи Шевченка.Договорились, я тоді також буду себе називати так, бо дійсно більш зрозуміле слово для мене.

                анонім

                816.08.12, 12:18Відповідь на 2 від Гість: burtka

                ти і тут гавкнув

                  916.08.12, 12:39Відповідь на 8 від анонім

                  Я його віднадив гавкати, бо своїм примітивізмом це абортеня просто засмічує коменти.

                    Гість: Рус с kija

                    1016.08.12, 13:08Відповідь на 7 від stepan

                    В Україні НАРОД, а не нація, я у всякому випадку не нацист і не націоналістТоді тебе "Народником" можна називати ?Народовольцем, як Сковороду чи Шевченка.Договорились, я тоді також буду себе називати так, бо дійсно більш зрозуміле слово для мене.Бо воно своє.