Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Воїнам на замітку

11

Коментарі

119.08.15, 09:21

спасибо. а мне вчера три зуба бесплатно сделали и в трамвае зайцем проехать разрешили как-то )))

    219.08.15, 09:41Відповідь на 1 від дiоніs

    спасибо. а мне вчера три зуба бесплатно сделали и в трамвае зайцем проехать разрешили как-то ))) а чому це зайцем? Хіба ти не маєш право пільгового проїзду?

      Гість: КоКоКо

      319.08.15, 09:46Відповідь на 1 від дiоніs

      спасибо. а мне вчера три зуба бесплатно сделали и в трамвае зайцем проехать разрешили как-то )))мы вас любим...

        419.08.15, 13:32Відповідь на 2 від Міс Марпл

        спасибо. а мне вчера три зуба бесплатно сделали и в трамвае зайцем проехать разрешили как-то ))) а чому це зайцем? Хіба ти не маєш право пільгового проїзду? а в мене нема посвідчення учасника бойових й тому нема і льгот різних. в жеку сказали, що тоді колись перерахунок зроблять по комуналці.

          519.08.15, 13:33Відповідь на 3 від Гість: КоКоКо

          спасибо. а мне вчера три зуба бесплатно сделали и в трамвае зайцем проехать разрешили как-то )))мы вас любим...

            619.08.15, 13:42Відповідь на 4 від дiоніs

            спасибо. а мне вчера три зуба бесплатно сделали и в трамвае зайцем проехать разрешили как-то ))) а чому це зайцем? Хіба ти не маєш право пільгового проїзду? а в мене нема посвідчення учасника бойових й тому нема і льгот різних. в жеку сказали, що тоді колись перерахунок зроблять по комуналці.ти доброволець?

              719.08.15, 14:07Відповідь на 6 від Міс Марпл

              спасибо. а мне вчера три зуба бесплатно сделали и в трамвае зайцем проехать разрешили как-то ))) а чому це зайцем? Хіба ти не маєш право пільгового проїзду? а в мене нема посвідчення учасника бойових й тому нема і льгот різних. в жеку сказали, що тоді колись перерахунок зроблять по комуналці.ти доброволець?да, до воєнкомату сам прийшов )

                819.08.15, 14:13Відповідь на 7 від дiоніs

                спасибо. а мне вчера три зуба бесплатно сделали и в трамвае зайцем проехать разрешили как-то ))) а чому це зайцем? Хіба ти не маєш право пільгового проїзду? а в мене нема посвідчення учасника бойових й тому нема і льгот різних. в жеку сказали, що тоді колись перерахунок зроблять по комуналці.ти доброволець?да, до воєнкомату сам прийшов )ЗСУ?

                  919.08.15, 14:37Відповідь на 8 від Міс Марпл

                  спасибо. а мне вчера три зуба бесплатно сделали и в трамвае зайцем проехать разрешили как-то ))) а чому це зайцем? Хіба ти не маєш право пільгового проїзду? а в мене нема посвідчення учасника бойових й тому нема і льгот різних. в жеку сказали, що тоді колись перерахунок зроблять по комуналці.ти доброволець?да, до воєнкомату сам прийшов )ЗСУ?ага ) майже рік

                    1019.08.15, 19:04Відповідь на 9 від дiоніs

                    спасибо. а мне вчера три зуба бесплатно сделали и в трамвае зайцем проехать разрешили как-то ))) а чому це зайцем? Хіба ти не маєш право пільгового проїзду? а в мене нема посвідчення учасника бойових й тому нема і льгот різних. в жеку сказали, що тоді колись перерахунок зроблять по комуналці.ти доброволець?да, до воєнкомату сам прийшов )ЗСУ?ага ) майже рікто скоро дембель))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна