Про співтовариство

Історично-розважальне співтовариство

Статті і цікавинки про український націоналізм і культуру, українську боротьбу і незалежність, про наших героїв, і ворогів, сучасне та минуле

Важливі замітки

Вид:
короткий
повний

Бандерівці

Різні

  • 11.02.22, 08:10
На росії судять групу школярів із міста Канськ (де це взагалі?) за те, що вони у комп'ютерній грі (майнкрафті) створили будівлю, назвали її "ФСБ" і планували підірвати

Для двох учасників групи прокуратура просить 6.5 років ув'язнення, для третього - дев'ять. У зв'язку з цим 15-річний Нікіта Уваров 11 місяців провів у слідчому ізоляторі. 

Проблема багатьох українців у тому, що вони міряють нашого ворога мірками своєї країни. Тобто вважають, що російська окупація - це буде така сама влада як зараз, "тільки" під іншим прапором, і що для них персонально нічого не зміниться. Ну може дві пенсії стануть платити замість однієї.

Насправді ми маємо справу із абсолютно чужим нам утворенням. Їхні вчинки, мораль, середовище, виховання, цінності - все відрізняється від наших. І навіть не трудіться приміряти їхню реальність на себе, забудьте фразу "і у нас могло б таке бути".
Ні, у нас не могло.

UPD.  П'ять років дали

ФБ Тамара Горіха Зерня