хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Як спалити Москву та Скабєєву?

7

Коментарі

126.10.21, 11:24

Наші без раші, моя мрія...

    226.10.21, 11:32

    Там півраші спалити треба!

      326.10.21, 11:56

      Народ, может выгоним сначала свою зелёную шушеру?

        426.10.21, 12:01Відповідь на 3 від Hagal

        Народ, может выгоним сначала свою зелёную шушеру?та ні....шо за хуйова мода ....у тебеж сусіди так проголосували так піди переріж їм горлянки....ілі прахайся тіки з порохоботами, вчом проблема, синок....

          526.10.21, 12:14Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

          Народ, может выгоним сначала свою зелёную шушеру?та ні....шо за хуйова мода ....у тебеж сусіди так проголосували так піди переріж їм горлянки....ілі прахайся тіки з порохоботами, вчом проблема, синок....все мои окружающие голосовали или за Пороха или вообще включили игнор. И пусть мой секс останется для тебя закрытой территорией, доча

            626.10.21, 12:16Відповідь на 5 від Hagal

            Народ, может выгоним сначала свою зелёную шушеру?та ні....шо за хуйова мода ....у тебеж сусіди так проголосували так піди переріж їм горлянки....ілі прахайся тіки з порохоботами, вчом проблема, синок....все мои окружающие голосовали или за Пороха или вообще включили игнор. И пусть мой секс останется для тебя закрытой территорией, дочапіздунья...як фамілія кременчуцького кандідата який пройшов у ВР...га...ану напомні...

              726.10.21, 12:25Відповідь на 6 від НеЖриМоэСало5

              Народ, может выгоним сначала свою зелёную шушеру?та ні....шо за хуйова мода ....у тебеж сусіди так проголосували так піди переріж їм горлянки....ілі прахайся тіки з порохоботами, вчом проблема, синок....все мои окружающие голосовали или за Пороха или вообще включили игнор. И пусть мой секс останется для тебя закрытой территорией, дочапіздунья...як фамілія кременчуцького кандідата який пройшов у ВР...га...ану напомні...Считаешь себя умным? Мощным мачо? С 17 ?
              Я тебя не обзывала. Здесь ты показал себя во всей своей красе! Поздравляю! Радуйся!

                826.10.21, 12:28Відповідь на 7 від Hagal

                Народ, может выгоним сначала свою зелёную шушеру?та ні....шо за хуйова мода ....у тебеж сусіди так проголосували так піди переріж їм горлянки....ілі прахайся тіки з порохоботами, вчом проблема, синок....все мои окружающие голосовали или за Пороха или вообще включили игнор. И пусть мой секс останется для тебя закрытой территорией, дочапіздунья...як фамілія кременчуцького кандідата який пройшов у ВР...га...ану напомні...Считаешь себя умным? Мощным мачо? С 17?
                Я тебя не обзывала. Здесь ты показал себя во всей своей красе! Поздравляю! Радуйся!
                не ну всі пиздіти хуйню гаразді, а еслі справа переходить на особистіть сразу образи і ігнор, шо за хуйня малята, ми так нетошо укр непобудуєм, ми так обісреся по саме ніхачу

                  926.10.21, 12:36Відповідь на 1 від Голубка

                  Наші без раші, моя мрія...

                    1026.10.21, 12:36Відповідь на 2 від БезЛица

                    Там півраші спалити треба!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна