Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Що робити з учителями-українофобами?

Як захистити дітей від вчителя-пропагандиста? Які закони на них діють?  Поради від головного спеціаліста Міністерства освіти та науки Раїси Євтушенко, заступника начальника департаменту СБУ Юлії Лапутіної та начальника відділу освіти міськради Слов’янська Вадима Овчаренка. Матеріали від "Радіо Свобода"



P. S. Ватани, йдіть лісом. Спочатку згадайте як ви раділи побиттям на Майдані, а потім вже розказуйте про повагу до чужої думки і "свободомисліє" 
11

Коментарі

112.07.15, 13:34

Як захистити дітей від вчителя-пропагандиста?Легко. Пойти самой работать в школу учителем.

    Гість: Валерыч

    212.07.15, 13:39

    у мукачива отправить. там щаз весело...

      312.07.15, 13:40

      Интересно, что такое "украинофоб"?
      Если "фобия" - это боязнь, страх, то учитель, боящийся Украины - нечто сюрреалистичное. Как рыбак, боящийся воды или монтажник, боящийся высоты.

        412.07.15, 13:40

        гарненькі які.собі вишити чи що

          512.07.15, 13:54Відповідь на 1 від Хайдер

          Як захистити дітей від вчителя-пропагандиста?Легко. Пойти самой работать в школу учителем.Один уже пошел. Тот самый Вадим Овчаренко:
          https://www.youtube.com/watch?v=x6li9SUnykY

            612.07.15, 14:20

            Ватани не люблять ходити по лісах. Вони звикли привалювати на вже готове, доглянуте, і там паскудити все, що є доброго. Мінталітєт такой

              712.07.15, 17:09

              Ватани не люблять ходити по лісах. Вони звикли привалювати на вже готове, доглянуте, і там паскудити все, що є доброго. Мінталітєт такой
              сложно поспорить с этим)
              а ты любишь ходить по лесам?!
              нє, я по полях, але не для паплюження, а для вирощування





              мені ніколи не стати ватніком

                812.07.15, 17:25

                гарненькі які.собі вишити чи що как, у тебя до сих пор нет вышиванки?!как будто у вас она есть

                  912.07.15, 17:50

                  гарненькі які.собі вишити чи що как, у тебя до сих пор нет вышиванки?!как будто у вас она есть так может вместе и повышиваем?! у меня есть нитки)ага)я буду шить аж две рубашки

                    Гість: ЛемБой

                    1012.07.15, 18:50

                    Всіх ватних вчителів відправити в Галичину на курси підвищення кваліфікації...на рік