хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Умеете ли вы правильно обниматься? (перевод на русский)

Переклав Бесіду1 на російську мову.

Вы задумывались, почему близкие люди, обнимаясь, прижимаются друг к другу?-  потому, что именно так они обмениваются энергией близости, которая живёт в Сердце.

                    читати українською                    читать по русски
10

Коментарі

18.12.09, 18:50

а какая єнергия живёт в ногах и руках?

    28.12.09, 18:51

    Я це читала вже на укр. мові раніше)))
    Чекаю на нову замітку!

      38.12.09, 18:52

      "Прежде чем душа может предстать перед Учителями, ее стопы должны быть омыты кровью сердца". - єто подсказка.

        Гість: Arcanawt

        48.12.09, 18:58

        Хорошая заметка

          58.12.09, 18:59Відповідь на 1 від krir

          Тільки в руках та ногах. А інші частини тіла вас не цікавлять?

          Ви придумали своє запитання. У ньому є легковажність, або глузування, але немає справжньої зацікавленості.

            68.12.09, 19:01Відповідь на 5 від Олег Ларенков

            а що,мені хтось повинен був підказати? я вам натякаю на те,що є інші поняття...

              78.12.09, 19:01Відповідь на 5 від Олег Ларенков

                88.12.09, 19:37Відповідь на 5 від Олег Ларенков

                Якщо бути об"єктивним, то річ у тому, що Ви теж маєте свою власну віртуальну реальність, яка грунтується на вашій професійній діяльності. Ви ніби допомагаєте людям звільнитися від суспільної ілюції, але водночас і є її частиною. Я тобі допоможу! А чому Ви вирішили, що я потребую допомоги? Просто роздум, без образ
                Як Ви ставетеся до вчення Фрейда?

                  98.12.09, 21:33

                  Спасибо за перевод!!!

                    108.12.09, 21:43Відповідь на 8 від Mamay_

                    Дякую,за щире запитання.
                    Під час своєї професійної діяльності я бачу безпосередньо, як такі речі: як позиція, світогляд, ілюзія, думка - проявляються у вигляді тілесних, психологічних симптомів, іноді у вигляді життєвих сценаріїв.
                    Більш того, той світогляд, який нам усім нав'язали і є хворобою.
                    От я вийшов на перехрестя (на блог), та кричу: люди, тут хвороба бережіться!
                    Розумію, що насильно нікому не допоможеш, але не кричати - не можу.
                    А далі: може щось станеться, може горло заболить.
                    Бачте, шановний Мамай, ви своїм щирим запитанням, викликали мене на щирість.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна