Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Про піст

В цьому році, після Маслениці, вирішив вперше в житті спробувати витримати піст. Окрім того, що розпочинається він відразу після свят, і що під цей час не можна вживати ніяких животних жирів, та продуктів з них, я нічого не знав.

Через тиждень мене запитали, як я витримаю всі ці 7 тижнів? Адже я так люблю м'ясо... і в мій раціон харчування завжди входило щось не вегеторіанське...

Пам'ятаю своє здивування, коли зрозумів, що піст продовжується майже два місяці.. На що я "підписався" своїм рішенням... Саме тоді і проблиснула в моїй голові думка: "Чому ж так довго-то?" І майже відразу, після того, як я задався цим питанням, зрозумів, чому так (-:

Це мудра традиція, тримати піст на початку весни! Складена вона була ще тоді, коли їжу не отримували в хімічних лабораторіях, і люди були в повній залежності від природнього оточення.

Не для кого не таємниця, що м'ясо в природі не існує окремо від кісток, шкіри та інших органів живих істот. Тобто, для того, щоб здобути шмат м'яса собі, потрібно позбути цього шмата м'яса когось іншого, хто його має, а разом із м'ясом позбути і життя.

А тепер уявіть собі - весна! Природа прокидається після зимівки! Тварини вилазять зі своїх нор щоб поживитись свіжими весняними дарами... Разом із прокиданням в них просинаються інстинкти продовження роду! Саме на весні тварини паруються і зачинають своє потомство.

Разом із прийняттям піста, людина відмовляється від м'яса, а тому, йому не потрібно нікого вбивати. Виходить, піст не просто дарував життя диким та домашнім тваринам, а ще й допомогав їм відновити та помножити свою чисельність. Цілих 7 тижнів люди дарували живий природі на те, щоб відновитись, завагітнити та розпліднути...

Розумний риболов завжди відпускає рибу з ікрою. Розумний звіролов відпускає вагітних самок звірів, або тих, що з маленьким потомством. Птахолов допоможе захистити гніздівку.. Розумна людина знає, що якщо не подумати про майбутнє природи зараз, то природа не подбає про тебе потім. Все має бути в гармонії... І 7 тижнів - це не так і багато...

Окрім цього фактору, відмова від животних жирів (виснажених за весь зимній період), допомогає людині добре почистити свій організм вцілому. Подарувати собі свіже дихання, наповнитись зеленими весняними вітамінами... 7 тижнів... за цей час оновлюється більшість активних клітин в організмі. Людина за цей час на 80% оновлюється. За цей цас остаточно виводяться всі старі жири та холестерин, накопичені перед зимою, та під час зими.

Тобто, піст, це подарунок не тільки від людей природі, а і від природи - людям!

Існує ще багато-багато ньюансів та деталей, які йдуть поруч із тим, про що я вже написав... але то вже дійсно дрібниці, які хоч і впливають на все життя цивілізації, але не так прямо, як ці найголовніші фактори. Хто зрозуміє головне, тому не складно буде розібратись і в супутньому (-:

Бажаю вам жити здоровими та розумними.

Щиро ваш, Миколка, вирішивший поститись.


Рейтинг блогов 


42%, 11 голосів

0%, 0 голосів

58%, 15 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
18

Коментарі

110.03.09, 13:57

не тримаю піст, але я знаю и погоджуюсь що тре

    210.03.09, 13:57

    ну как пост? ведь по идеи - яиц нельзя - значит и майонеза, хлеба, макарон... я вообще не представляю как питаться

      310.03.09, 14:00Відповідь на 2 від L_НЕнабокова

      саме так - яйця не їм.
      хліб, майонез та макарони - взагалі давно в минулому, до них мене і не тягне.
      піст це не тільки корисно, але і цікаво.
      під час посту я вже тиждень проявляю креатив на кухні, створюючи пістні страви (-:

        410.03.09, 14:01

        не дотримуюсь посту...чому? тому що для мого організму це було б неможливо....не уявляю життя без хліба, та мяса....
        це корисно кои вміру, коли організм цього не потребує. а коли насильницьки - то я не бачу у цьому користі...
        а чому не можна їсти мяса лише деякі місяці року, а всі інші біблія дозволяє?

          510.03.09, 14:05Відповідь на 4 від Титіла

          піст - це захист та підтримка оточуючої природи, та допомога самому собі позбутись всього зайвого, що не потрібно людині на період після пісту.
          біблія - це вказівник для тих, хто не хоче думати, навіщо щось робити, а хоче просто знати, що робити і робить це бездумно, як робот...
          але біблія - це окрема тема... про неї не зараз.

            Гість: mardj

            610.03.09, 14:06

            Я тримаю піст! Перший раз в цьому році теж, але не з релігійних міркувань...далеченько я від канонізованого бога і проч.
            Цікаво мені як воно, без тваринних продуктів, поки що явних покращень і чогось такого надзвичайного не спостерігаю
            Но! думка про те що я не причасна до вбивства тварин ( ібо я іх нє єм)))) вселяє оптимізм))) і покращує настрій автоматично... тільки тепер думаю...чи варто "злазити" потім з посту...?
            П,С кста, в піст жорстокі обмеження в сексуальному плані...ну, це для тих хто релігійний пість блюдіт у всіх проявах

              Гість: mardj

              710.03.09, 14:08Відповідь на 2 від L_НЕнабокова

              майонез існує і пісний ( тіки там стіки хімії шо ну його нах, олія краще) деякі види макарон і хліб ( український, бородінський) роблять без яєць,
              І соусів всяких можна і самому попридумувать))))

                810.03.09, 14:11Відповідь на 6 від Гість: mardj

                Я теж тримаю піст не через релігійні погляди... Вирішив спробувати теж через цікавість.

                І теж вже не впевнений, що після пісту повернусь до минулого раціону...
                Скоріш за все - стану вегетаріанцем...

                А про секс, утримання теж корисне. І енергетично, і біологічно. 2 місяці - час утворення нових яйцеклітин та зміни генного рівня у чоловіків.
                До того ж, сублімація завжди сприяла творчому розвитку..

                  Гість: Катька Чехова

                  910.03.09, 14:15

                  я звісно розумію що це правильно....але м'ясце дуже люблю...та ковбаску, що вирощюється у холодильнику

                    Гість: mardj

                    1010.03.09, 14:17

                    ну-да ну-да )))))))
                    бум творить значть
                    І для общей інформації:
                    Яйцеклітини не утворюються, вони дозрівають, це сперматозоїди утворюються. У жінки скіки було при народженні яйцеклітин, стільки і є...вони просто собі покояться в залозах і чекають свого часу, а у чоловіків - проізводство, при тому безперервне

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна